Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk. Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor elmentünk egy házibuliba. Már a buli végén jártunk amikor a barátom bement egy másik szobába, én pedig utánamentem, mert furcsán viselkedett. Mikor benyitottam, ott állt egy kábítószerrel, kértem, hogy ezt most ne... És mégis megtette... Nagyon mérges lettem rá, mert nem szeretem az ilyen dolgokat, főleg, hogy már indultunk volna haza, nem értettem, minek van erre szüksége, és kiábrándítónak is tartom.. Nagyon felmérgelt, kiabáltam vele, hogy undorító, amit csinált, és csak arra kértem, ne tegye, de nem érdekelte.. Kb. 2-3 hónaponta szokta csinálni.. Azóta alig szól hozzám, azt mondja, megszégyenítettem mások előtt. Nem tudom, mit tegyek, valahol hibásnak érzem magamat is, hogy így rendeztem le a dolgot, de Őt is, hogy minek kell ezt tennie, de Ő csak fújja a magáét.. Mi a véleményetek erről?
2015. jan. 2. 12:17
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Én 23 vagyok, a barátom 26.
2015. jan. 2. 12:17
 2/19 anonim ***** válasza:
46%

De az ilyen hányinger alakoknak mindig van nője.

Tudod mit? Egy hülye pitsa vagy.

2015. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%
Meg is érdemlitek egymást...2 hülye.
2015. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
kis drogfüggő pofonos csontrakéta, egyszer mellbe csapnám két hétig köhögne a tetű, dobd ki.
2015. jan. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
elítélendő és el is ítélem a barátod :)
2015. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Hányinger? Azért mert kipróbált valamit? Te is drogozol! Szerinte a gyógyszerek kávé energiaital sok tartósítószer mi? Meg a levegő sem csillámpóni fing. Ne legyen már szar ember aki elszív 1-2 jointot. Persze aki elbassza az életét vagy nem növi ki ezt a baromságot az pusztuljon de ennyi info alapján ne ítélkezz már.
2015. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%
Én már a drog miatt ott hagytam volna korábban. Nem viselem el a drogot. Az hogy kérésed ellenére elfogyasztotta szintén lapát megint csak. Nem az a kulcskérdés hogyan reagáltál, hanem, hogy miért vagy még vele!
2015. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Mi volt az a kábítószer?
2015. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ott hagynám a pitsába. Drogosnak akarsz majd gyereket szülni, akire soha nem számíthatsz majd? Nem tudom mióta vagytok együtt, de addig hagyd ott, míg nem késő.
2015. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Ő drogozik,illegális dolgokat tesz,ami undorító és még te érzed magad hibásnak.Menj már.

Én a helyedbe úgy röpíteném ki,hogy még a lába se érné a földet.Me fel is jelenteném.Rohanjon rá vagy 20 TEK-es és nyomozó.

2015. jan. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!