Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedte, hogy megcsaljam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedte, hogy megcsaljam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

3 honapja vagyunk egyutt. azt mondja nem tudna es nem is akar lekorlatozni, nem mondhatja meg nekem h mit csinalhatok es mit nem, nem feltekeny... meg h neki az szamit h vele vagyok kapcsolatban, ot szeretem es nem erdekli ha massal kerulok testi kapxaolatba..mert az nem szamit. ha meg szerelmes lennek masba, akkor ugyis veszett fejsze nyele...


most akkor nem kellene h lelkiismeretfurdalasom legyen, ha megcsalom...? ti megtennetek?


(most hagyjuk azokat a valaszokat h ha szeeetem nem vagyom masra..mert van, aki nem van, aki meg eltudja valasztani)


2015. jan. 2. 19:40
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem odairni, h en vagyom a nő.
2015. jan. 2. 19:40
 2/38 anonim ***** válasza:
93%
ha szereted nem csalod meg, még akkor sem ha megengedi
2015. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
96%
Ha megcsinálod akkor halálra van ítélve az a kapcsolat. 16/L
2015. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
90%
Ne csald meg csak azért, mert ő megengedte. Ez is alapból elég furcsa már.
2015. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
3. legyszi ertelmezd, amit irtam.
2015. jan. 2. 19:42
 6/38 anonim ***** válasza:
66%
Ilyen értelemben akkor minek neki kapcsolat, jobban járna egy baráttal nem? Te meg, hogy ebbe belegondolsz, ez meg példaértékű javaslat lenne a születésszabályzásra.
2015. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
93%

azért mondja,mert ő is félreakar menni.


nem tudnám komolyan venni ezek után

2015. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
mar miert lenne halalraitelve? vannak akik nem kaptak engedelyt, megis megcsaljak a masikat, titokban tartjak es egyutt vannak evekig...
2015. jan. 2. 19:43
 9/38 anonim válasza:
szerintem tuti dugdos másokat is, azért mondja ezt ennyire
2015. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%

Még ha meg is engedte, akkor is a lelkiismeretedre hallgass. Te hogy éreznéd magad, ha ő megcsalna téged? És te a tükörbe tudnál nézni, miután megcsalnád őt?


Mellesleg lehet, hogy ez csak egy kis teszt, amin könnyen elbukhatsz. Mondjuk a pasiról is megvan a véleményem, ha így tesztelnie kell téged.


17/L

2015. jan. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!