Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedte, hogy megcsaljam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedte, hogy megcsaljam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

3 honapja vagyunk egyutt. azt mondja nem tudna es nem is akar lekorlatozni, nem mondhatja meg nekem h mit csinalhatok es mit nem, nem feltekeny... meg h neki az szamit h vele vagyok kapcsolatban, ot szeretem es nem erdekli ha massal kerulok testi kapxaolatba..mert az nem szamit. ha meg szerelmes lennek masba, akkor ugyis veszett fejsze nyele...


most akkor nem kellene h lelkiismeretfurdalasom legyen, ha megcsalom...? ti megtennetek?


(most hagyjuk azokat a valaszokat h ha szeeetem nem vagyom masra..mert van, aki nem van, aki meg eltudja valasztani)


2015. jan. 2. 19:40
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
pontosan errol van szo. azt mondja ha nekem jo, akkor ne rá gondoljak...
2015. jan. 2. 20:18
 32/38 anonim ***** válasza:
Egyszeruen ertelmetlenne teszi a kapcsolatot, ha ne, veszik komolyan...
2015. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
de ki mondja meg mi a komoly? ki mondja meg milyen egy jo kapcsolat? ki mondja meg hogy lehet a legboldogabb ?? főleg, hogy minden embernek más a jó...
2015. jan. 2. 20:36
 34/38 anonim ***** válasza:
Senki sem mondhatná meg, de sajnos az emberek túlságosan adnak egymás véleményére. Téged is ez hozott ide.
2015. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:
felreerted, en nem adok egy rakas idegen velemenyere. semmir nem nyom a latba, hogy itt mit mondanak nekem, csak kivancsi voltam, masok mit tennenek. de attol meg azt teszem, amit en jonak latok, ami nekem jo.
2015. jan. 2. 20:54
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem komoly kapcsolatról kell beszélni...

nem jó kapcsolatról kell beszelni

PÁRkapcsolatról kell beszélni! Érted már? Pár!

2015. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

Te meg tanulj egy kis szövegértést....mert látom nem megy. azt írtam, hogy nem a ti véleményetek szerint fogok cselekedni, viszont érdekel! Ebben mi olyan nagyon érthetetlen???


Te "PÁR"kapcsolatról beszélsz én viszont JÓ/BOLDOG/TARTÓS kapcsolatról beszélek. Régen rossz, ha nem jó a kis PÁRkapcsolatod...


És még mindig nem értem, miért kellene kidobnia a pasimnak, mikor ez az ő ötlete volt :D Azért mert nem fogadom meg azt, amit mondasz ?:DDD Nem én könyörögtem neki, hogy hadd mehessek félre.

Szánalom, milyen begyepesedettek vagytok, el se tudjátok képzelni, hogy jó lehet egy kapcsolat úgy is, amit ti furcsának tartotok és nem tarottok illőnek. Kit érdekel, hogy illő-e egy kapcsolat, ha egyszer BOLDOG???

2015. jan. 3. 12:43
 38/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo

idejossz egy kerdessel, amire reagalunk, aztan felhaborodsz, hogy nem azt mondjuk amit hallani szeretnel

ha meg akarod csalni, akkor hajra, nrm a mi dolgunk, csinald, de ne itt gyozkodd magadat arrol, hogy ez tiszta sor.... te is tudod jol, hogy ez nem mukodokepes...

minket nem erdekel az erkolcsi sorsod, ki a kerdesre valaszolunk, es ennek igy is kell lennie...


meg akarod csalni? Igen? Akkor gyerunk... nem? Akklr ne tedd

de minket ne bszogass mar azzal, hogy belekotsz a valaszainkba... ha mar egyszer kerdeztrl...

2015. jan. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!