Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedte, hogy megcsaljam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedte, hogy megcsaljam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

3 honapja vagyunk egyutt. azt mondja nem tudna es nem is akar lekorlatozni, nem mondhatja meg nekem h mit csinalhatok es mit nem, nem feltekeny... meg h neki az szamit h vele vagyok kapcsolatban, ot szeretem es nem erdekli ha massal kerulok testi kapxaolatba..mert az nem szamit. ha meg szerelmes lennek masba, akkor ugyis veszett fejsze nyele...


most akkor nem kellene h lelkiismeretfurdalasom legyen, ha megcsalom...? ti megtennetek?


(most hagyjuk azokat a valaszokat h ha szeeetem nem vagyom masra..mert van, aki nem van, aki meg eltudja valasztani)


2015. jan. 2. 19:40
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
nem dugdos masokat es nem akar felremenni, ebben 100%ig biztos vagyok.
2015. jan. 2. 19:45
 12/38 anonim ***** válasza:

Ez egy ures kijelentes, ha azt nrzzuk, az lenne a normalis, hogx a kapcsolstban a felek nem korlatozhatjak egxmast...

jogod van megcsalni... eddig is volt es ezutannis lesz

de tudnod kell, hogy ha megcsalod, akkor nem neki artasz, hanem a kapcsolatotoknak... szereted vagy sem, azzal ha mast dugsz azt fogod erezni, hogy igazabol barkit megkaphatsz es ha epp nem, ykkor visszaterhetsz hozza.... ez egy jo kapcsolatban nem muodhet


Nem a parod vagy a parkapcsolat korlatozza le a megcsalast... a huseg nem olyan dolog, hogy ha nincs meg, akkor a masik haragudni fog... a huseget te vallalod... egy kapcsolattal huseget vallalsz... ha masokat akarsz duni, akkormkondd meg a baratnodnek, hogy legyen nyilt kapcsolat.. neha osszejartok, neha massal jartok ossze, de nemmkapcsolat... ha kapcsolst, akkor viszont legyrl huseges!

2015. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
ha tesztel, es "elbukom" akkor jobb is h vege. nekem nem kell tesztelos pasi. mivel megengedte, tukorbe tudnek nezni es igen, termeszetesen neki ia meg van engedve, de nem hiszem h megtenné.
2015. jan. 2. 19:46
 14/38 anonim ***** válasza:

Én is megengedem a barátnőmnek, nem tilthatom meg neki, csak ne tudjam meg, mert akkor vége.


Legközelebb irjál érthetően.

2015. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

14... amirol te beszelsz, az a szexkapcsolat. mi nem osszejarunk, hanem heti 3-4x talalkozunk, egyutt alszunk, randizunk...

A nyiltkapcsolat azt jelenti, h ugyanolyan, mint egy normal kapxsolat, kiveve a huseget.

2015. jan. 2. 19:48
 16/38 A kérdező kommentje:
16...mit nem ertesz , elmondod ???
2015. jan. 2. 19:48
 17/38 anonim ***** válasza:

Nekem az fura, hogy már 3 hónap után foglalkoztat téged a megcsalás, tök mindegy, hogy van rá engedély vagy nincs.

Ha ezt egy 10-15-20 éves házasságban írod, akkor megértem.

De így? Ez milyen kapcsolat, ami még szinte csak most kezdődött, de te már másra vágysz?

De ha ez a párodnak megfelel, akkor rendben, a ti dolgotok. Nekem viszont ez nem igazi kapcsolat. Na meg ennek oda-vissza kéne működnie. Te is megengeded neki, hogy azt csináljon, amit akar?

2015. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
es ő nem vetne veget a dolognak, ha megtudná.
2015. jan. 2. 19:49
 19/38 Költőnő? ***** válasza:
Hány évesek is vagytok ehhez a mutatványhoz ?
2015. jan. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

mar irtam h megengedem.


3 evig szingli voltam, nekem fura h kapcsolatban vagyok ea nem csinalhatok, amit akarok. szoval igen, valszeg ha osszefutnek egy buliban egy volt szexkapcsolatommal, akk lehet megtenném.

2015. jan. 2. 19:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!