Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megengedte, hogy megcsaljam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedte, hogy megcsaljam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

3 honapja vagyunk egyutt. azt mondja nem tudna es nem is akar lekorlatozni, nem mondhatja meg nekem h mit csinalhatok es mit nem, nem feltekeny... meg h neki az szamit h vele vagyok kapcsolatban, ot szeretem es nem erdekli ha massal kerulok testi kapxaolatba..mert az nem szamit. ha meg szerelmes lennek masba, akkor ugyis veszett fejsze nyele...


most akkor nem kellene h lelkiismeretfurdalasom legyen, ha megcsalom...? ti megtennetek?


(most hagyjuk azokat a valaszokat h ha szeeetem nem vagyom masra..mert van, aki nem van, aki meg eltudja valasztani)


2015. jan. 2. 19:40
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
23 es 24.
2015. jan. 2. 19:52
 22/38 anonim ***** válasza:

Pl ezt

(most hagyjuk azokat a valaszokat h ha szeeetem nem vagyom masra..mert van, aki nem van, aki meg eltudja valasztani)

2015. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
van, aki nem vagyik masra es van, aki el tudja valasztani a szexet az erzelmektol. remelem ig ertheto
2015. jan. 2. 19:54
 24/38 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem való kapcsolat. És erre nem indok az, hogy 3 évig szingli voltál.

Sokan inkább örülnének, hogy ennyi idő után sikerült végre normális, komoly kapcsolatot találni. Na de így, ez minden lesz, csak komoly nem.

2015. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
ne engem okoljatok, nem en talaltam ki :) sot en elegge kiakadtam, mikor kifejtette a velemenyet, mert en is area gondoltam, h biztos szanaszet akar csalni (de kozbe megismertem) vagy h teszt stb es h ez nem ia igazi kapcsolat...de aztan jobban belegondoltam...
2015. jan. 2. 20:00
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért volt 3 évig szingli.
2015. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
azt majd en tudom, miert voltam szingli :) nem kell a rosszindulat.
2015. jan. 2. 20:02
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Csak elgondolkoztam egy kicsit.
2015. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
?
2015. jan. 2. 20:14
 30/38 anonim ***** válasza:
45%

Ritka és megütközést keltő jelenség, de ez a valódi szeretet.

Amikor nem akarod kisajátítani a másikat, hanem azt akarod, hogy neki jó legyen akár olyan áron is, hogy nem veled csinálja.

2015. jan. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!