Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt míg kórházban voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt míg kórházban voltam terhesen? Felőröl a bizonytalanság!

Figyelt kérdés
Tavaly januárban méhen kívüli terhességgel műtöttek, sajnos flre kezeltek és majdnem belehaltam.Utólag "véletlenségből" (nem vagyok rá büszke) elolvastam a párom e-mail-jeit és kiderült, hogy míg én bent feküdtem (majdnem 2 hónapot) ő bőszen face-n üzenetezgetett az új kolleginával.Mivel csak az értesítőket látom, így csak szöveg foszlányok vannak meg, de sokat sejtet, mint pl. hogy öt perc múlva találkoznak (este 11kor) aztán a lány írja neki, hajnal 3 kor, hogy már "nem zaklatlak tovább, megyek haza. Kérdőre vontam, de tagad, sőtt én vagyok a hülye. Amúgy jól elvagyunk és nem szakítanék, ha kiderülne a dolog, csak ez a bizonytalanság felőröl. Mi tévő legyek?
2015. jan. 2. 19:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

6-os te egy undorító kis véglény vagy...9-es igazad van

előzmény alatt mit értesz kérdező esetleg te is megcsaltad..vagy?!

2015. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Költőnő? ***** válasza:
Nem utolsó, #6-os.
2015. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"és a kapcsolatunk, mióta ki jöttem/felépültem, teljesen zökkenőmentes."

Akkor semmi probléma nincs, felesleges volt ezt a kérdést kiírni. Az a kis kaland pedig semmit se számít, ha csak a szexről szólt. Én se bírnám ki 2 hónapig, és rengeteg férfitársam is így van ezzel (még azok is, akik azt vallják, hogy nem).

2015. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
49%

"Talán a leoltó üzenetek/vélemények nem pont azok, amire egy ilyen helyzetben szükség van, ettől nyugodtan kíméljetek meg"

Mit vártál? Hogy csokit is fogunk Neked adni eme csodálatos kérdésnek a tartalmáért? Ha nem bírod a kritikát és legfőképpen az IGAZSÁGOT,akkor teljes mértékben megérdemlitek egymást a kedves és hű pároddal. Csak akkor tőlünk ne kérj tanácsot mert 100%,hogy azt fogod kapni,amit nem akarsz.

2015. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
én nem ítélek el senkit ha megcsalják egymást és ez nekik normális stb... de értsd meg hogy magyarországon (meg úgy majdnem mindenhol) még a hűségesség az alap egy kapcsolatban én se tudnám ez másképp elképzelni valamennyire értem a kérdésed lényegét de ha még hazudik is és nem vallja be...háát.. még a te helyzetedben is elgondolkodnék rajta hogy egy olyan emberrel akarok lenni aki még csak őszinte se velem?!
2015. jan. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

hát nem éppen zökkenőmentes mert te nem bízol benne és csak előadod előtte hogy minden rendben miközben ez egy éve benned van

szóval nekünk kamuzhatsz de magadnak ne


persze nem az első a szakítás és meg kell beszélni,de ahhoz is kell a másik fél,különben egyedül beszélgetsz és mivel a párod pl nem mutatta meg hogy mit beszélt a csajjal akkor valószínű hazudott

szóval szép kis látszat kapcsolat mindkét részről

2015. jan. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
9-es, főleg a kórház miatt, nem is állna fel sztem nekem, ha tudnám, h akit szeretek, a kórházban szenved.
2015. jan. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem értitek a lényeget. a csaj sose fogja elhagyni a pasit, tökmindegy, az mit csinál. Kefélhet mást csajt is akár, míg ő kórházban van és ezt azért teheti meg, mert a csaj függ tőle anyagilag. Valószínűleg. Vagy annyira semmi, de semmi önbecsülése nincs, h azt hiszi, nem találna új pasit, gondolom idősebb és már szülni akar, mindegy, mekkora véglénynek, nem érdekli.
2015. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
18-as: nem feltétlen anyagi dolog miatt, de tuti, h bármit megtehet a csávó ezek után, sok csaj így van ezzel, ami nem tudom, h minek a hiánya lehet, de rohadtul sajnálatos, az tuti.
2015. jan. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!