Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze vagyok törve, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok törve, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az első barátomról lenne szó 2 éve és 6 hónapja vagyunk együtt, vagy voltunk. Hétfő óta mondta, hogy hagyjam nem szeret. Volt már ilyen sokszor de mindig kibékültünk. Szilveszterkor a családommal ünnepeltünk ő is ott volt, és hát én ugye hétfő óta keveset ettem, és pár feles behatott, főleg úgy hogy nem is ittam 2 éve.Kiakart békülni velem, de én annyira rosszul voltam, hogy nem emlékeztem rá. Puszilgatott, és megmartam az arcát. Aztán féltékenységből, kiszúrtam mindkettő bicikli kerekét, amire szint úgy nem emlékszek, meg vágtam a kezem arra se emlékszek. Hozzá teszem, hogy nem pszihopata vagyok hanem depresszíós. Kicsi korom óta ilyen vagyok, apám miatt. De túlzottan fogva tartottam a szerelmem és erőszakos voltam. Besokkalt! Azt mondta végleg vége. Megértem, a dühét. A családja látni se akar..én meg napok óta sírok mert bánom hogy mit tettem, annyira sajnálom. Mindenhonnan letilott, de ma sikerült vele írnom, azt mondta hagyjam, majd talán 1 hónap múlva hiányzok neki és majd keressem de sokat kell bizonyítanom neki és a családjának is. Annyira jogos ez az egész. De én imádom őt, már öngyilkos akartam lenni, rendőröket hívtak rám. Annyira félek hogy elveszítem. Azóta nyugtatókkal élek, mert sírógörcsöt kapok, vágdosom a kezem...nem vagyok normális. :( Hogy tehetném jóvá? Én azt gondoltam, hogy gyűjtök össze annyi pénzt, hogy a kerekeit kifussa. És persze utána a családjától őszinte bocsánatot kérek. Senki ne írja azt hogy hagyjam békén, mert akkor inkább meghalok. Ne képzeljetek el, csúf lánynak, hogy nem kapok mást. Mert ha látnátok el se hinnétek hogy én ilyen vagyok és hogy beteg.

18/L :(


2015. jan. 5. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy beteg csak kemény önpusztító hajlamod van javaslom azért keress fel egy szakembert. Nem azért mert bolond lennél csak hátha, ő egy kicsit könnyítene rajtad lelkileg. Ennek nincs értelme, hogy folyamatosan ezt a se veled se nélküled dolgot játszátok. Valószínűleg a srác sajnál téged valahol ezért fogad mindig vissza de ennek semmi értelme mert mindketten csak őrlődtök te függsz a kapcsolattól nem mersz elszakadni, ő meg időről időre besokall a viselkedésedtől.
2015. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az szep ezt mindenki olvassa vegig mert vicces! Aztmondja megmartam az arcat mivagy te kigyo? Na hat am en a csavo helyeben szarnek rad barmit csinalsz igauabol szentem menj el humoristanak mert en ezen jot szakadtam akk elmulna a depid is es mas embereket is szorakoztatsz.. kezdd ezzel a tortenettel
2015. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves! Én meg tanácsokat kértem nem oltásokat...látszik ki érzi át ezt a dolgot és ki nem. A betegségemre értem:)
2015. jan. 5. 23:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit, várj egy hónapot.
2015. jan. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
49%
Ne vedd komolyan a sok kommentelo barmot, szerintem a legfontosabb hogy adj neki idot hogy kipihenhesse, es ne vagd az ereid, legy kiegyensulyozott es pozitiv, igy ujra beled szeret :) 14/f
2015. jan. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kapd össze magad!Ha látja majd hogy megváltoztál,újra beléd szerethet,de ha nyugtatókon élsz és egész nap csak bőgsz,az elég kiábrándító!Gondolj csak bele!Elég az önsajnálatból,ha igazán szereted legyél ujra az a lány,akibe beleszeretett!Sok sikert!
2015. jan. 6. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Túl tettem magam rajta, és előbukkant. Sírva mondta, hogy szeret és velem akar lenni..fogalmam sincs mit tegyek, hisz annyit csalódtam benne, hogy jobb nélküle
2015. febr. 12. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!