Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavarja a barátnőmet ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátnőmet ha 3 hetente/havonta egyszer elmegyek bulizni a barátaimmal? (ahova egyébként őt is hívom, csak nem jön soha)

Figyelt kérdés
Ez örök vita tárgya nálunk, és rendszeresen ha megkérdezem hogy miért zavarja, "nem tudom" a válasz.

2015. jan. 6. 23:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Bizalmi kérdés, egyébként az jó pont hogy el is hívod szóval ez tényleg valami érthetetlen női dolog... Ha kevés a találka akkmeg nincs értelme a kapcsolatnak, nekem volt "hétvégi" kapcsolatom, másról se szólt csak szex meg buli hiszen hétvégén így kapcsolódok ki...
2015. jan. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szóval a #6-#7-es válaszomat el se olvastad...értem.

Akkor mégis minek szenvedsz?


Olyan hülyeséget tudtok írni, egyszerűen képtelenek vagytok kettőig ellátni, és megpróbálni belelátni a másik fejébe. Nem a nőket kell megérteni...gondolatolvasónak se kell lenni...az egész dolog az emberségen múlik, és azon, hogy átérezd, hogy ő mit érez.


Írtam, hogy valószínű az a baja, hogy nem vele vagy...te mit írtál? Idézlek: "Az egyetlen indok amit tudott mondani az volt, hogy az zavarja hogy nem vele vagyok amikor bulizok."


Anélkül megmondtam a TE barátnőd problémáját, hogy ismerném. Egyértelmű, hogy nem az a baja, hogy nem bízik benned. Az a baja, hogy ha te elmész bulizni, akkor nem vele vagy, neki meg nincs olyan társasága, akivel hozzád hasonlóan kikapcsolódjon úgy, ahogy te is.


Ez rosszul esik neki, mert te jól érzed magad, ő meg nem érzi jól magát, és te se vagy mellette.


Ennyit kéne megérteni. De ha ez azok után is nehéz, hogy már 2x leírtam, akkor nagyon tudlak sajnálni, de leginkább a barátnődet, akiről én többet tudok ismeretlen senkiként, mint TE saját magad.

2015. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!