Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ilyen korban is még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ilyen korban is még ilyen könnyű?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a sztori két volt osztálytársamról fog szólni.


A fiú ráírt a lányra facebookon, hogy szereti és járni szeretne vele.

A lány igent mondott.


És másnap már szájrapuszival kezdtek.

waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat???


Én heteket filózom, hogy mivel indítsak el egy beszélgetést, ő meg simán ráír, hogy "szereti" (amit kétlek, mert 6 év alatt kb. 2 szót beszéltek egymással), és máris együtt vannak.


A csaj külsőre elmegy, de rettenetes természete van.

A fiú külsőre átlag alatt van kicsivel és mentálisan kicsit kattant.


A kapcsolatuk abból áll, hogy smárolnak.

ENNYI.

Ülnek egymás mellett, nem szól senki semmit és néha elcsattan egy-két "szenvedélyes" csók.


A dolgok valóban így történtek, elsőkézből tudom.

Én 15 vagyok, de ők év vesztesek, szóval szerintem már 16 évesek.


Nem vagyok féltékeny, de elgondolkodtam, hogy mi lett volna, ha én írok rá ezzel a szöveggel a csajra. Nekem is rögtön igent mondott volna?


Kipróbáljam ezt a csajozási módszert? :$


2015. jan. 7. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne, nagyon ciki.
2015. jan. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tényleg ne próbáld ki.
2015. jan. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha te is mentálisan kattant vagy, és van egy rettenetes természetű csaj a láthatáron akkor igen.


Amúgy meg NEM.

2015. jan. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!