Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 15 éves lányra vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lányra vagyok féltékeny 19 éves létemre, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég gáz a helyzet.

3 éve vagyok a párommal, ő 18, én 19.

Minden jól ment a kapcsolatunkban egészen 2013 októberig, mikor is jött a gimnáziumba egy kilencedikes kislány(Húgommal kb. egy idős). Nos, a barátommal megismerkedtek, és a barátom oda lett érte. MINDEN ESTE beszélgettek chaten, a barátomnak a "legjobb barátja" lett. AMikoris elkezdtek beszélgetni, a barátom mindig takargatta előttem a facebookját. Májusban megkértem, hogy had olvassam el a beszélgetéseit, de nem engedte, közölte, hogy én nem bízom benne. Rávettem, hogy megmutassa, és ami fogadott, az sokkolt. Verseket küldözgetett a csajnak, dalszövegeket, olyanokat írt neki, hogy: "Miért nem mondod soha, hogy szeretsz?", meg:" <33333333333333", a csaj meg erre vissza írta, hogy szereti. Úgy szakadt meg a beszégletésük, hogy a csaj januártól nem írt neki vissza. VÉGIG volt megérzésem, hogy tetszik neki a csaj, de senki nem hitt nekem.

A barátom ezerszer megbánta, bocsánatot kért, és azóta 1000%-osan kicserélték(még jobb a kapcsolatunk, mint előtte volt). Azóta majdnem egy év eltelt, és tényleg, a párom minden téren megváltozott, mindig keres, hív, többet bókol, többet lep meg ajándékokkal, elvisz ide-oda, sokkal több időt töltünk együtt, megadta a jelszavát facebookra, mindig közli, ha van valami csaj aki beszélget vele, ő kerüli a nőket, stb.

De ennek ellenére mindig ha meglátom a csajt, kivagyok. Csúnyának érzem magamat, mindig a csajhoz hasonlítom magam. Nem tudom túltenni magam a történteken,úgy érzem, nem vagyok szerethető.

A csajt mindenki jó csajnak tartja, tipikus szépség, jó test, felnőttes arc, könnyűvérű, de mégis mindenkinek HOSSZÚTÁVRA kell, míg ezzel szemben itt vagyok én, aki nem tetszik a férfiaknak.

Ezek után úgy érzem, hogy én sose vehetem fel a versenyt.

A barátom ezekről az érzéseimről nem tud, mert most ezen kívül annyira jó minden.

Mit tudnék tenni, hogy végre feldolgozhassam?

Kérlek, aki tud segíteni, írjon, mert elegem van, hogy a csaj kísért(nem viccelek, álmodtam is már vele).


2015. jan. 8. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A nagy helyzet az szerintem,hogy a kiscsaj véget vetett köztük az egésznek,és a barátod,hogy ne essen két szék közül a földre,a még maradt "alany" pincsikutyájává változott.Ha nincs ló,jó a szamár is alapon.Hiába nyáladzana nekem ezek után,teljesen megbízni már nem tudnék benne.Folyamatosan hazudott neked,ne feledd.
2015. jan. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ne erdekeljen mar.. Gondolj arra, hogy a haborut igyis te nyerted ;)
2015. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: Szerintem ne légy féltékeny arra a lányra:) a barátod téged választott és nem őt szóval téged jobban szeret mint őt mert ahogy írtad is könnyűvérű... ne érezd magad csúnyának hisz te vagy neki a legszebb sztem
2015. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Talán nem leszek népszerű, de én nem sok jövőt jósolok nektek. És itt elmondanám, hogy, ha félre is tesszük, hogy a barátod egy barom, akkor sem vagytok egymáshoz valók. Hiába mondja mostmár, hogy szeret, ha nem tudod neki elhinni annak oka van, mégpedig az, hogy hazudott már többször is neked. A vér nem válik vízzé, a volt barátom pont ilyen volt, lebukott, aztán jött az ígérgetés, hogy ő aztán sose többet és különben is... aztán mégis az lett a vége, hogy sose bírt a farkával.

A saját bevallásod szerint is sokszor flörtöl a nőkkel és ez neked nem tetszik. Van aki el tudja fogadni, hogy a párja ilyen, de te nem és ettől nem is illetek össze. Ne bánd, mert még csak 19 éves vagy, lesz ez jobb is.

2015. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már kiírtad egyszer, nem?

Amit én tettem volna: ha meglátnám, hogy bármelyik csajnak ilyeneket küldözget, kidobtam volna, mint macskát sz*a*rni. Nem tudnék benn megbízni ezek után, akármennyire is igyekszik.

2015. jan. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!