Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szoc. Fóbiás, pánikbeteg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoc. Fóbiás, pánikbeteg, depressziós lány találhat olyan társat, aki mellett teljesebb életet élhet?

Figyelt kérdés
Az előző párom lehúzott érzelmileg.Csak hozzám hasonló "defektest" dobhat nekem a gép?Ki más tudna elviselni?
2015. jan. 10. 02:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
76%
"Az előző párom lehúzott érzelmileg." Nem, csak nem engedte magát lerántani, a TE szintedre. Eleve beteg a felfogásod, mivel a TE viselkedésed az abnormális. Tudom miről beszélek, jó két hónapja szabadultam meg egy hasonló beállítottságú lánytól.
2015. jan. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nálam nem lenne akadálya, hogy összejöjjek egy ilyen lánnyal, de ha idővel nem tudna kimászni belőle, akkor sajnos elválnának útjaink. Viszont addig mindent megpróbálnék megtenni, hogy segítsek neki meggyógyulni .
2015. jan. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szted a fehér lovas hercegek defektesekre vágynak?

Szedd már össze magadat!

Amit meg a régi pasid mondott, ne vedd magadra, hanem tanulj belőle!

És igen! Ha egy srácnak választania kell 2 lány közül, 100-ból 100 azt választja, aki le is nyeli

2015. jan. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 bandi6891 ***** válasza:

Igen találhat,de a probléma súlyosságán változtatni kell.

Én 15 évesen vonat elé akartam ugrani,most 28 éves vagyok és a lelki problémáim szépen le lettek nyomva(soha nem múlnak el teljesen),ehhez az kell hogy akarj JOBB lenni.


A másik meg mi az defektes?Már ez milyen hozzáállás,mindenkiben van jó amit kihasználhat vagy kiemelhet önmagában,lehet hogy egy depressziós beteg olyan jó tulajdonsággal rendelkezhet ami a lakosság 5-10%-ra jellemző csak.


Meg azt bírom hogy magát egészségesnek gondoló emberek olyanokat írnak másokra hogy:Pofon vágná,ki küldené katasztrófa sújtotta területre,az ilyen ember jobb is ha öngyilkos lesz,ha az én gyerekem lennél helyreráznám az agyad.


Csak gratulálni tudok,ezek valóban sikert hozó megoldások lennének.Nem tudom amikor én csoport terápiára jártam inkább pozitív megerősítéseket mutattak nekünk,olyan helyzetekbe hozták a betegeket ahol a jó irány felé lehetett elmozdulni és próbáltak mindenkivel személy szerint is foglalkozni mivel nincs egyforma ember,ezért nincs általános univerzális stratégia.


Kérdező ez teljesen fölösleges volt ideírnod,kivéve azokat a hozzászólásokat akik azt írják menj el olyan egyetemet végzett segítőkhöz akik értik a problémád és nem gyógyszereket etetnek veled hogy a gyógyszeripar zsebét tömjék.


Hallottam olyat hogy 1-2 gyógyszer,extrém esetben 3 gyógyszer alkalmazása elfogadható,efelett minden plussz gyógyszer fogyasztása miatt hatványozottan fognak jelentkezni a mellékhatások,ami teljesen összekuszálhatja a képet és még az avatott szem sem képes észrevenni hogy az alapbetegséget látja vagy pedig a gyógyszerek rossz hatásait vagy ezek kombinációjából álló mellékhatást.


Erről ennyit.

2015. jan. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szia irj ram ismerj meg es megvaltozik minden...

^^

2015. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Magadhoz hasonlókat keress kérdező... Amúgy hány évs vagy?
2015. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ne olyan szakemberhez járj, aki leszedál, hanem olyanhoz, aki kihoz a bajból! Én másfajta személyiségzavarral, de depresszióval, pánikbetegséggel küzdöttem másfél évvel ezelőttig. De sikerült kijönni belőle egy remek terapeuta segítségével, és most már teljesen "normálisnak" mondhatom magam, már ha ilyen egyáltalán létezik. :)
2015. jan. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!