Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire volt jó neki, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire volt jó neki, hogy ezt tette velem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok ,lassan egy éve van kapcsolatom egy 17 éves fiúval.Még nem mutattatott be a szüleinek ,mert azt mondta nincsenek jóban és úgysem fogadnának el mert kötekedőek.Ezt furcsálltam ,de nem igazán izgatott.Ma reggel viszont egy barátnőmmel találkoztunk a városban és megláttam őt és az anyukáját egy kávézóban.Úgy döntöttem bemutatkozok,oda mentem köszöntem és amikor szájra puszit akartam adni elhúzta a száját és így csak arca puszi lett.Láttam rajta ,hogy eléggé feszülten érzi magát.Az anyukája nagyon kedves volt és aranyos.Megkérdezte ki vagyok mire mondtam ,hogy a fia barátnője, amin ő meg is lepődött és kérdőre vonta ,hogy miért nem mondta ,hogy van neki barátnője.Erre ő azt mondta "nem olyan régi a kapcsolat és nem is komoly".Amikor ezt meghallottam egy világ dőlt bennem és inkább mondtam ,hogy mennem kell.
2015. jan. 11. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte volt. Most már te is tudod, hogy ez nem lesz komoly kapcsolat.
2015. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 CptTomato ***** válasza:
Az amit te látsz a kapcsolatukból és amit ő megél abból lehet teljesen más, sőt lehetnek tévképzetei is a szüleiről, nem szégyell téged és mikor oda mentél se feszült volt, csak zavarban volt szóval ne parázd ezt túl.
2015. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szegényke, erre nem igazán tudok semmi okosat mondani, de ezt mindenkeppen kérdezd meg tőle hogy mégis hogy gondolta. Ne szomorkodj emiatt, ha igazán szeretitek egymast akkor meg tudjátok beszelni ! :)
2015. jan. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nagyon sok oka lehet ennek. mindenképp tisztázd vele. lehet, hogy tényleg nem akar tőled semmi komolyat, azért sem mondta otthon. lehet, hogy van barátnője, akit be is mutatott, te meg a titkos kapcsolat vagy. lehet, hogy a szülei olyanok, hogy túlságosan belefolynak a magánéletébe, és inkább ez ellen akarta védeni a kapcsolatotokat. beszéld meg vele!
2015. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
kellet neked odamenni, kis ribi.......
2015. jan. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon gerinctelenül viselkedett veled és nam csak a kávézóbeli jelenetre gondolok. Úgy látom, nem vagy számára olyan fontos, mint neked ő.
2015. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy görény.

Az ilyen se*gfejek miatt ítélnek meg minket a csajok.

Nagyon sajnálom.

2015. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akart bemutatni a szüleinek, te meg odaléptél, hogy helló, én vagyok a fiad barátnője? Miért? Biztosan meg van az oka, amiért nem beszél otthon róla, szimplán lehet, hogy nem olyan a kapcsolata a szüleivel, vagy csak nem szoktak ilyen dolgokról beszélgetni, ezért ő maga sem tudta, hogy hogy hozza fel otthon a témát. Ezek után teljesen normális reakció részéről, hogy miután az anyja előtt meg akartad csókolni, zavarba jött, és azt se tudta, mit mondjon. Mondom ezt nőként.
2015. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!