Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasiknak a dagi, ronda, buta és igénytelen nők kellenek tartós kapcsolatra a csinos, kedves, vékony meg tanult lányok le vannak ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellenek nekik?

Figyelt kérdés
Szóval.. Én egy vékony, de helyes lány volnék, adok magamra trampli se vagyok, sokat sminkelem magam, de nem vok plázacicc se, dolgozok, sportolok, nemrég szemüveg helyett kontaktlencsém lett, tanult is vagyok (igaz diplomám nincs de van érettségim + 2 szakmám), józenéletű vagyok, mert nem szoktam minden bulin lerészegedni, és van munkám így anyagias se vagyok, meg jó családi hátterem van. De ennek ellenére azt látom, tapasztalom és hallom hogy a dagi, ronda és buta nőknek persze h van pasijuk. Én meg le vagyok ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellek nekik. Volt már hogy meghülyítettek a szívemet is kitettem az illetőért, erre pár hónap után otthagyott egy dagadék miatt akinek még a családi háttere is rossz (a csaj igénytelen és alkesz szülei vannak meg nem dolgozik). Egy másik exem meg szintugy megcsinálta velem ezt de ő egy 2 gyerekes nála idősebb csaj miatt hagyott ott aki 20 évesen csináltatta fel magát egy drogossal, és annak a csajnak a családi háttere is hagy maga után kívánni valót (tudom mert van közös ismerősünk, vályogházba élnek 6an 2 szobába mint a cigámnyok, úgy h majd megeszi őket a kolera)... Vajon miért van ez? Én még nem szültem nem is akarok, az 1. exem folyamatosan piszkált hogy hízzak... És én ezt mástól is hallom, látom h a csinosabb barátnőimnek nincs normális kapcsolatuk, de ha látok valami dagadt, ocsmány nőt annak persze hogy van komoly kapcsolata vagy már menyasszony... Vagy aki meg már gyereket nevel, van a gyerekének "pótapukája" mert talált valami marhát aki elfogadja kölökkel eggyütt... Mi meg.. Max azért bókolnak nekünk mert ők csak sexet akarnak tőlünk.. Vagy épp az üszkös 45-50 éves pasik akarnak velünk csinos, igényes fiatal lányokkal kezdeni, de nekem meg apakomplexusom sincs... Amúgy 25/N, egy becsületes, igényes dolgozó és józanéletű lány...

2015. jan. 12. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
95%

"Csak azért nekem pl. nem 1 alkesz családra van szükségem (pl. alkesz anyósra, apósra), hiába ha a párom normális, főleg ha sehova se tudnánk elköltözni."


Az előbb meg azt írtad, neked van munkád és fontos, hogy a barátodnak is legyen.

Két keresetből nyilván ki tudtok venni egy albérletet, nem arra kell apellálni, hogy a jövendőbeli anyósodék nyakába varrod magad majd.


Ha egyáltalán lesz olyan agyatlan balfék, aki egy-két dugásnál többet is lesz hajlandó rád pazarolni.

2015. jan. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:

# 51/51 Biztos hogy lesz olyan ne aggódj :) Az exemet meg azért rugtam ki, mert nem akart dolgozni, lusta volt! Pedig én még tudtam volna neki munkát is szerezni, de az meg mrá az ő baja volt h nem akart, meg jó volt neki az igénytelen lakás a trehány anyjával... De legalább kiléptem, mert tudom hogy jobbat érdemlek! Jah és még nekiállt feljebb ha szóvá tettem a dolgokat! Ugyhogy ennyi..


50/51: Nem vagyok irigy egyáltalán! :) Én lennék dugatlan? Vagy neked az számit hogy ki kit dug? Akkor leírnám hogy rengetegen akarnának, de Én szeretem kiismerni az embert, nem vagyok könnyen kapható, a fent exeimbe is megbiztam, mert azt gondoltam h jó vagyok nekik úgy ahogy vagyok, ezt ők mondták is meg éreztették velem, mig kopp nem lett!! Másrészt meg büszke vagyok a vékonyságomra, soha nem cserélném el senkivel!

Én irigy? Ugy érzem hogy nincs mire/kire egyáltalán.. Másrészt meg öreg vagyok Én már ahhoz is hogy tudjam hogy mit jelent a "páva" kategória, sajnos ezt nem tudom mert Én ilyen maradi vagyok :P

Másrészt nem a normális lányokkal van bajom, hanem nekem egy dagi 90 kg-s nő vette el az egyik exemet... Közbe Én még megértettem volna ha mondjuk egy top modell lány miatt hagy ott...

2015. jan. 12. 17:20
 53/75 A kérdező kommentje:
[link] Ezt ajánlom mindenkinek, főleg aki a dagadt nőket favorizálja
2015. jan. 12. 17:29
 54/75 anonim ***** válasza:
95%

Nem,nekem nem az számit hogy ki kit dug. És pont nem érdekel, hogy teged hányan akarnak. De ha olyan sokan akarnak akkor talàn kezeltesd magad az egyikkel vagy az összessel hogy kicsit lenyugodj.

És de,irígy vagy! Nem a kinezetukre, hanem arra hogy nekik van kapcsolatuk,valaki szereti oket, téged meg nem. :)

És az a baj,hogy ahhoz öregnek tartod magad,hogy tudjad kik a pávák, de ahhoz hogy ilyenéretlenül gondolkozz és állj hozzá dolgokhoz,ahhoz nem.


A 14 éves húgom ertelmesebben gondolkozik,mint te.


Jó lenne ,ha elgondolkodnál magadon!

Bár, pont olyan vagy,akinek lehet mondani bàrmit, akkor is azt hiszi hogy neki vn igaza.


És attól, hogy tálaltál itt az 50hozzaszolobol kb 3 olyan barmot aki a te velemenyeden van,az nem azt jelenti,hogy neked/nektek van igazatok.

Ěs lehet érettségid meg 2 szakmád, nem attól lesz valaki okos.

Te egy igazi buta ember vagy. Ezért nem is érdemes neked semmit mondani,mert egyszerûen nem fogod fel.

Úgyhogy nem is pazarlom tovább rád az idôm.


Sok sikert ahhoz,hogy találj egy hasonló módon buta férfit! :)

2015. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
96%

De ha téged olyan baromi sokan akarnak, akkor mit sírsz itt, hogy a pasiknak csak a ronda, igénytelen, stb. nők kellenek?

Saját magaddal keveredsz ellentmondásba, kis hazudós! :)

2015. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
94%
Emberségből megbuktál.
2015. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
23%
vivien kivancsi lennek te jobb vagy-e?
2015. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 A kérdező kommentje:
# 57/57 Arra Én is! :) Bár érdekes hogy azért elég sok emberrel jóba vagyok tehát nem hinném :)
2015. jan. 12. 19:50
 59/75 anonim ***** válasza:
94%
ha sok emberrel jóba vagy, mit szenvedsz it???
2015. jan. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 anonim ***** válasza:
96%

Talán annyival igen, hogy senkit sem ocsmányozok le! Arról meg senki nem tehet, hogy milyen családba születik!


Ha nem bírod a kritikát, akkor miért írsz ki kérdést? Gondolhattad volna, hogy nem mindenki fog, hogy nem mindenki fogja vígasztalni a kicsi lelked.

( Remélem ezt a kiírásomat is lepontozzátok, csak azért mert egy anonim oldalon kifejtem a véleményemet (:!)

2015. jan. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!