Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasiknak a dagi, ronda, buta és igénytelen nők kellenek tartós kapcsolatra a csinos, kedves, vékony meg tanult lányok le vannak ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellenek nekik?

Figyelt kérdés
Szóval.. Én egy vékony, de helyes lány volnék, adok magamra trampli se vagyok, sokat sminkelem magam, de nem vok plázacicc se, dolgozok, sportolok, nemrég szemüveg helyett kontaktlencsém lett, tanult is vagyok (igaz diplomám nincs de van érettségim + 2 szakmám), józenéletű vagyok, mert nem szoktam minden bulin lerészegedni, és van munkám így anyagias se vagyok, meg jó családi hátterem van. De ennek ellenére azt látom, tapasztalom és hallom hogy a dagi, ronda és buta nőknek persze h van pasijuk. Én meg le vagyok ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellek nekik. Volt már hogy meghülyítettek a szívemet is kitettem az illetőért, erre pár hónap után otthagyott egy dagadék miatt akinek még a családi háttere is rossz (a csaj igénytelen és alkesz szülei vannak meg nem dolgozik). Egy másik exem meg szintugy megcsinálta velem ezt de ő egy 2 gyerekes nála idősebb csaj miatt hagyott ott aki 20 évesen csináltatta fel magát egy drogossal, és annak a csajnak a családi háttere is hagy maga után kívánni valót (tudom mert van közös ismerősünk, vályogházba élnek 6an 2 szobába mint a cigámnyok, úgy h majd megeszi őket a kolera)... Vajon miért van ez? Én még nem szültem nem is akarok, az 1. exem folyamatosan piszkált hogy hízzak... És én ezt mástól is hallom, látom h a csinosabb barátnőimnek nincs normális kapcsolatuk, de ha látok valami dagadt, ocsmány nőt annak persze hogy van komoly kapcsolata vagy már menyasszony... Vagy aki meg már gyereket nevel, van a gyerekének "pótapukája" mert talált valami marhát aki elfogadja kölökkel eggyütt... Mi meg.. Max azért bókolnak nekünk mert ők csak sexet akarnak tőlünk.. Vagy épp az üszkös 45-50 éves pasik akarnak velünk csinos, igényes fiatal lányokkal kezdeni, de nekem meg apakomplexusom sincs... Amúgy 25/N, egy becsületes, igényes dolgozó és józanéletű lány...

2015. jan. 12. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
79%
Amíg így nyilatkozol emertársaidról,ne lepődj meg,ha csak egy "egy patront megér" kategóriában maradsz.Lehetsz szép és öltözhetsz akármilyen jól,ha ennyire rohadsz belülről,már 25 évesen.Amíg nem változtatsz a mentalitásodon,addig bizony a kutya nem akar majd melletted maradni hosszabb távon.
2015. aug. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 A kérdező kommentje:
Hát igen... Ez Magyarország! Látszik hogy irigyek vagytok és jóóó nektek az igénytelen is :) Fáj azis hogy van aki kimeri mondani a véleményét
2015. aug. 9. 22:36
 73/75 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező kommentje:


66: Nem általánosítok de foleg ezt látom... A falunkba is egy volt osztálytársam hülye volt mint a seg...m , bukdácsolt már általánosban meg igénytelen is volt, meg dagadt is a csaj és erre 2 év után most jegyezte el a palija... Pfff



És még mi vagyunk az irigyek? :) lehet nem vagy ronda, meg dagadt, de a butaság nálad is meg van, szóval nyugi nem maradsz le tőlük, talán pasit is foghatsz az ostobaságoddal :)


22F

2015. aug. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon elfogult vagy magaddal. Ki írja mondat közepén azt, hogy Én nagy betűvel?!


Szúrja a bögyöd, hogy valaki dagi s eljegyzik? :)) Engem el is vettek nem csak eljegyeztek!! (Mély levegő beszív, kifúj, megint beszív, kifúj)

Akkor a butaság feléről a dolgoknak, 2 szakmám nincs, de van orvosi diplomám, az számít?

A smink... Attól igényes valaki, ha hull a vakolat róla? Nem hinném, lehet nekünk dagiknak szép a pofink smink nélkül is.

Hogy volt az a családba belerontó szuka szöveg... Nem drága lányom, olyat a magadfajta "vegyenvalakiegyfagyitnekem" leányzók művelnek.

Igen, a férjem jól keres.

Anyám apám együtt 30+éve, nem hallottam soha veszekedni, nem isznak, normális életük van (lehet azért mért anyám is dagi, jaj jaj).

Ha kifelejtettem valamit szíves elnézésedet kérem.


Januárban feltetted a kérdést, ha jól láttam augusztusban még nem verted a melled, hogy végre találtál egy hozzád illő palit... Talán ha elgondolkozol, hogy esetleg veled (is) van baj akkor decemberre még összejöhet ;)

2015. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

Vígasztal a mondókád! De nagyon!

Köszi a dagadt lányoktól!

2017. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!