Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasiknak a dagi, ronda, buta és igénytelen nők kellenek tartós kapcsolatra a csinos, kedves, vékony meg tanult lányok le vannak ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellenek nekik?

Figyelt kérdés
Szóval.. Én egy vékony, de helyes lány volnék, adok magamra trampli se vagyok, sokat sminkelem magam, de nem vok plázacicc se, dolgozok, sportolok, nemrég szemüveg helyett kontaktlencsém lett, tanult is vagyok (igaz diplomám nincs de van érettségim + 2 szakmám), józenéletű vagyok, mert nem szoktam minden bulin lerészegedni, és van munkám így anyagias se vagyok, meg jó családi hátterem van. De ennek ellenére azt látom, tapasztalom és hallom hogy a dagi, ronda és buta nőknek persze h van pasijuk. Én meg le vagyok ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellek nekik. Volt már hogy meghülyítettek a szívemet is kitettem az illetőért, erre pár hónap után otthagyott egy dagadék miatt akinek még a családi háttere is rossz (a csaj igénytelen és alkesz szülei vannak meg nem dolgozik). Egy másik exem meg szintugy megcsinálta velem ezt de ő egy 2 gyerekes nála idősebb csaj miatt hagyott ott aki 20 évesen csináltatta fel magát egy drogossal, és annak a csajnak a családi háttere is hagy maga után kívánni valót (tudom mert van közös ismerősünk, vályogházba élnek 6an 2 szobába mint a cigámnyok, úgy h majd megeszi őket a kolera)... Vajon miért van ez? Én még nem szültem nem is akarok, az 1. exem folyamatosan piszkált hogy hízzak... És én ezt mástól is hallom, látom h a csinosabb barátnőimnek nincs normális kapcsolatuk, de ha látok valami dagadt, ocsmány nőt annak persze hogy van komoly kapcsolata vagy már menyasszony... Vagy aki meg már gyereket nevel, van a gyerekének "pótapukája" mert talált valami marhát aki elfogadja kölökkel eggyütt... Mi meg.. Max azért bókolnak nekünk mert ők csak sexet akarnak tőlünk.. Vagy épp az üszkös 45-50 éves pasik akarnak velünk csinos, igényes fiatal lányokkal kezdeni, de nekem meg apakomplexusom sincs... Amúgy 25/N, egy becsületes, igényes dolgozó és józanéletű lány...

2015. jan. 12. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
96%

Leooontoznak itt mindenkit,akkor is,ha hasznosat ìr és a valosagot.

De itt ugy mukodik ,mint a like gomb.

Ha valakinek nem tetszik hogy leírod neki a veemenyed, akkor lepontoz ez van.

Engem már nem érdekel attól még tudom hogy most sem neki van igaza és egy buta làny, 25 eves letere.

2015. jan. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem érdekel hogy lepontoz, csak meglepődtem, hogy 60 hozzászólásból max 3-4 támogatta és végig le van pontozva mindenki.

Ki érti a mai világot, én nem az biztos...

2015. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagy vele egyedül. De ez még semmi. Tudnád, a 13 eveseken miért döbbentem le valamelyik nap..


Szerintem vétek lesz nekem gyereket szülnöm ebbe a korcsosuló világba..

2015. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
95%
Rám ez nem jellemző. Nekem egy csinos, kedves lány kell párkapcsolatra, ronda, buta nő semmire se kéne!
2015. jan. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 A kérdező kommentje:
Utolsó: végre van aki igazat ad... am ja ez egy korcs és igazságtalan világ de nagyon... Nemértem azokat a pasikat akiknek a kövér nőkre van igényük vagy azokat a korombéli pasikat, akiknek az egyedülálló anyuka kell aki a mélyszegénységbe pottyantott ki 1 (rossz esetbe 2 gyereket), nemértem mi a jehova körszakállas faz.áért jó ez nekik h papás-mamást játszanak más gyerekével?
2015. jan. 18. 16:56
 66/75 anonim ***** válasza:
96%

De olyan jó, hogy így altalanositasz!

Igazad van.

Csak hülye, ronda,igénytelen,dagadt nők vannak,meg csak olyan egyedülálló anyák akik szegénységbe szültek gyereket.


Annyi eszed van neked ,amennyi làtszik! Semennyi

2015. jan. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:
66: Nem általánosítok de foleg ezt látom... A falunkba is egy volt osztálytársam hülye volt mint a seg...m , bukdácsolt már általánosban meg igénytelen is volt, meg dagadt is a csaj és erre 2 év után most jegyezte el a palija... Pfff
2015. jan. 18. 19:50
 68/75 aladar12 ***** válasza:
86%

komolyan nem tudod felfogni, hogy olyan undorító személyiséged van, hogy az fáj. ezért választanak helyetted ronda buta dagadt csajokat, ezért vagy jó csak egyéjszakásra. és itt kérlek gondolkodj el magadon és rájössz, hogy itt kb mindenkinek aki kritizál igaza van, hogy változnod kéne. mert még mindig egy "dagadt ronda" csajnak szebb személyisége van, ami megnyerőbb mint a szép pofi. tudod akinek van személyisége, azt lehet szeretni.


kör vége.

2015. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
85%
Mi férfiak szeretjük a nőket és tiszteljük a nőket, egyszerűen nem tudjuk tolerálni az olyan fajtát mint a kérdező.
2015. aug. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 Darwel ***** válasza:
73%
Azt hiszem az előttem szólók már leírtak mindent :) Felszínes,beképzelt hülye pi...a,ezért inkább menekültek tőled a pasik. Ha van egy kis eszed akkor magadba szállsz és elgondolkodsz. :) :) :)
2015. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!