Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasiknak a dagi, ronda, buta és igénytelen nők kellenek tartós kapcsolatra a csinos, kedves, vékony meg tanult lányok le vannak ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellenek nekik?

Figyelt kérdés
Szóval.. Én egy vékony, de helyes lány volnék, adok magamra trampli se vagyok, sokat sminkelem magam, de nem vok plázacicc se, dolgozok, sportolok, nemrég szemüveg helyett kontaktlencsém lett, tanult is vagyok (igaz diplomám nincs de van érettségim + 2 szakmám), józenéletű vagyok, mert nem szoktam minden bulin lerészegedni, és van munkám így anyagias se vagyok, meg jó családi hátterem van. De ennek ellenére azt látom, tapasztalom és hallom hogy a dagi, ronda és buta nőknek persze h van pasijuk. Én meg le vagyok ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellek nekik. Volt már hogy meghülyítettek a szívemet is kitettem az illetőért, erre pár hónap után otthagyott egy dagadék miatt akinek még a családi háttere is rossz (a csaj igénytelen és alkesz szülei vannak meg nem dolgozik). Egy másik exem meg szintugy megcsinálta velem ezt de ő egy 2 gyerekes nála idősebb csaj miatt hagyott ott aki 20 évesen csináltatta fel magát egy drogossal, és annak a csajnak a családi háttere is hagy maga után kívánni valót (tudom mert van közös ismerősünk, vályogházba élnek 6an 2 szobába mint a cigámnyok, úgy h majd megeszi őket a kolera)... Vajon miért van ez? Én még nem szültem nem is akarok, az 1. exem folyamatosan piszkált hogy hízzak... És én ezt mástól is hallom, látom h a csinosabb barátnőimnek nincs normális kapcsolatuk, de ha látok valami dagadt, ocsmány nőt annak persze hogy van komoly kapcsolata vagy már menyasszony... Vagy aki meg már gyereket nevel, van a gyerekének "pótapukája" mert talált valami marhát aki elfogadja kölökkel eggyütt... Mi meg.. Max azért bókolnak nekünk mert ők csak sexet akarnak tőlünk.. Vagy épp az üszkös 45-50 éves pasik akarnak velünk csinos, igényes fiatal lányokkal kezdeni, de nekem meg apakomplexusom sincs... Amúgy 25/N, egy becsületes, igényes dolgozó és józanéletű lány...

2015. jan. 12. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:
Utolsó: Dehogy vagyok én féltékeny! haha... Majd pont egy dagadt nőre leszek féltékeny, vagy egy olyan nőre aki felcsináltatta magát 2x is, meg alkoholista szülőkkel él a koszban kolerában.. Ugyan már.. :D Amugy én rájöttem már hogy IGENIS számít hogy az illetőnek milyen szülei, háttere van, milyen lakása van ilyesmik,mert ez már sok mindent elárul az illetőröl ill. az otthonról hozott dolgairól.. Ha meg ejtenek, akkor ne az ilyen példányok miatt ejtsenek már! A sok pasi meg csodálkozik h mi nők olyanok vagyunk amilyenek
2015. jan. 12. 12:36
 12/75 anonim ***** válasza:
94%
Hiába nézel ki jól,ha egy ostoba,bunkó pitsa vagy.Inkább legyen a barátnőm kevésbé vonzó külsejű,fontosabb,hogy kedves,aranyos,értelmes legyen.
2015. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
97%
De az a szomoru igazság hogy egy ilyen általad elmondott dagadt igénytelen nőnek nevezett valaki jobb nálad hisz őt választotta a srác :)
2015. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 A kérdező kommentje:
12-es! Nem vagyok se ostoba, se nem bunkó. Ez észrevétel volt amit leírtam és tapasztalat. Én a LELKEMET adtam nekik oda, sose csaltam meg őket, mindig számíthattak rám, mindig ott voltam nekik, süteményt stb vittem nekik, meg még egyéb apróságok, egy embernek se volt rólam rossz véleménye, ki lehet velem jönni, de erre MÉGIS ezt kaptam.. Meg meg akartak változtatni, az 1. exem pl. nem engedte h miniszoknyát viseljek, aztán elhagyott egy dagi nőért..
2015. jan. 12. 12:40
 15/75 anonim ***** válasza:
90%

Hányszor teszed még ki szinte szóról szóra ugyanazt a kérdést?

Leírtuk: beképzelt, kiállhatatlan, utálatos, idegesítő alak vagy, azért nem kellesz a kutyának sem.

2015. jan. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 aladar12 ***** válasza:
88%

most a válaszaid is elolvastam.

azért nem kellesz senkinek, mert kb 10 perc alatt kiderül rólad, hogy felszínes és pénzéhes vagy. az igaz "1 patront megér" típusú csaj. és még csodálkozol, hogy csak egyéjszakásra kellesz mindenkinek?

amúgy érdekelne, hogy miből gondolod, hogy számít a szülői háttér és sok mindent elárul az illetőről?

2015. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
85%

De 25 évesen hogy lehet ennyi eszed?????

úgy viselkedsz, mint egy 15 éves akit lefektettek majd kidobtak..

gondolkozz el azon vajon TE mit ronthattál el miért választotra a másik lányt és ne a külsőségeket hangoztasd hanem nézz magadba

2015. jan. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez érdekes. Én is azt látom hogy rengeteg jó csajnak nincs kapcsolata, de ha próbálkozom náluk, akkor lekoptatnak, pedig nem vagyok ronda vagy igénytelen, se öreg. A macsó, magas, helyes pasikkal viszont simán elmennek egy éjszakára is, bízva benne, hogy talán meg tudják tartani. Az ilyen pasi meg ugye nem értékeli őket annyira, mert kap szexre bármikor. Akinek viszont a szexnél többre is kellene a csaj, az nem elég jó neki.
2015. jan. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 A kérdező kommentje:
Utolsó: Miért leennék pénzéhes, kérlek ezt fejtsd ki. Van munkám, nem akarok kitartott barátnő se lenni, meg nem érdekel hogy kinek mije van milyen autója stb... Az utolsó volt barátomnak is csak 1x engedtem meg hogy hazavigyen autóval, mert lekéstem a buszt akkor is csak azért.. Annak ellenére jobb volt neki a 2 gyerekes kiélt fejű anyuka, aki bizony tényleg a pénzére hajt, és Én ezt mástól is tudom. Másrészt igen számít a családi háttér hogy mit lát otthon meg hasonlók.. Pl. egy exemnek betegesen spórolós volt az apja kuplerájban éltek, 14 fokos volt télen a konyha, neki minden sokat fogyasztott és azt gondolta h Én luxusban élek... volt hogy Én töröltem fel nálluk, meg Én mosogattam el náluk, de az az exem meg dolgozni se akart, ki is dobtam.. És az az exem is spórolós lett, sose voltak nagy elvárásaim, de még ha kértem volna tőle valamit, már 1 doboz csokoládét ami 200 Ft lett volna, még azt is sajnálta tőlem... Hozzátenném hogy az apja volt spórolós, tőlük is sajnált sokmindent pedig dolgozó apuka gyermeke volt, az anyuja is dolgozott csak borzasztó igénytelen volt, és sajna az exem is ezt látta.. Hozzátenném az anyjával élnek 2en az 5 szobás lakásba, amit már fenntartani is alig bírtak, Én mondtam h adja el vegyünk 2 kisebbet de nem hallgatott Rám..
2015. jan. 12. 12:56
 20/75 A kérdező kommentje:
16/19-nek szántam az utolsó komimat, aki leírt mindenféle pénzéhes cafkának. :) Remélem kielégítő választ adtam, dolgozom, sose voltam pénzéhes, van munkám, de viszont ha nekem van legyen a másiknak is
2015. jan. 12. 12:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!