Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasiknak a dagi, ronda, buta és igénytelen nők kellenek tartós kapcsolatra a csinos, kedves, vékony meg tanult lányok le vannak ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellenek nekik?

Figyelt kérdés
Szóval.. Én egy vékony, de helyes lány volnék, adok magamra trampli se vagyok, sokat sminkelem magam, de nem vok plázacicc se, dolgozok, sportolok, nemrég szemüveg helyett kontaktlencsém lett, tanult is vagyok (igaz diplomám nincs de van érettségim + 2 szakmám), józenéletű vagyok, mert nem szoktam minden bulin lerészegedni, és van munkám így anyagias se vagyok, meg jó családi hátterem van. De ennek ellenére azt látom, tapasztalom és hallom hogy a dagi, ronda és buta nőknek persze h van pasijuk. Én meg le vagyok ejtve vagy csak 1 éjszakásra kellek nekik. Volt már hogy meghülyítettek a szívemet is kitettem az illetőért, erre pár hónap után otthagyott egy dagadék miatt akinek még a családi háttere is rossz (a csaj igénytelen és alkesz szülei vannak meg nem dolgozik). Egy másik exem meg szintugy megcsinálta velem ezt de ő egy 2 gyerekes nála idősebb csaj miatt hagyott ott aki 20 évesen csináltatta fel magát egy drogossal, és annak a csajnak a családi háttere is hagy maga után kívánni valót (tudom mert van közös ismerősünk, vályogházba élnek 6an 2 szobába mint a cigámnyok, úgy h majd megeszi őket a kolera)... Vajon miért van ez? Én még nem szültem nem is akarok, az 1. exem folyamatosan piszkált hogy hízzak... És én ezt mástól is hallom, látom h a csinosabb barátnőimnek nincs normális kapcsolatuk, de ha látok valami dagadt, ocsmány nőt annak persze hogy van komoly kapcsolata vagy már menyasszony... Vagy aki meg már gyereket nevel, van a gyerekének "pótapukája" mert talált valami marhát aki elfogadja kölökkel eggyütt... Mi meg.. Max azért bókolnak nekünk mert ők csak sexet akarnak tőlünk.. Vagy épp az üszkös 45-50 éves pasik akarnak velünk csinos, igényes fiatal lányokkal kezdeni, de nekem meg apakomplexusom sincs... Amúgy 25/N, egy becsületes, igényes dolgozó és józanéletű lány...

2015. jan. 12. 12:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 Noren1989 ***** válasza:
75%

Jólvan ciciám, igyál meg egy felest, nyugodjál le, nem fognak többet átb_szni ;)

*Vicc volt, ha ilyen a látásmódod, meg a viselkedésed, egész biztos számíthatsz a macskák barátságára, úgy 5 éven belül.

25/F

Am a vékony, csinos, intelligens nők a kedvenceim, ha akarsz, írhatsz :P

2015. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
90%

A válaszadókkal teljesen egyetérték, felszínes vagy. Azonban egy dolog elgondolkoztatott engem.


Miért van az hogy a nők nem engem választanak?

Mert csak a pénzre és az izmos pasikra mennek.


Miért van az, hogy a férfiak nem engem választanak?

Mert buta, felszínes vagy.


Miért van az, hogy mindig a nők jönnek ki rosszként? Valami nagyon nagy baj lehet a társadalommal, ha ennyire beszivárog mindenhova a nők gyűlölete.

2015. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
92%
Én sem vagyok sem csúnya, sem elhízott, van szakmám, nem vagyok plázacica, odafigyelek az igényességre, jó a családi hátterem, nem vagyok részeges, tudok sütni, főzni.... Mégsem cserélnek le senkire, de nem is cseréltek soha. Nézd már, ki érti ezt? :O :D
2015. jan. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:

Nem a legjóképűbbeket kéne csak észrevenni talán,hanem jobban körülnézni az átlagos férfiak között is...

Én találkoztam már sok szép és kevésbé szép lánnyal,és mivel nem jóképűnek születtem,le is koptattak egyből...

Pedig volt olyan aki tényleg nem volt egy hű de szép nő,de én simán adtam volna neki is esélyt,mert ha megismerem még lehet változik a véleményem róla.Mivel ilyen már előfordult többször is velem életemben.

Az más kérdés,hogy ők akkor sem álltak szóba velem,pedig nem vagyok egy csúnya gyerek.

Nézd csak meg bármelyik közösségi oldalon is,csak a legjóképűbbekre nyáladzanak a nők,pedig ők nem egy hű de nagy szépségek még akkor is.

Beszéltem interneten is több ilyesmi csajjal,hát hagyjuk hol volt a megugrandó léc,válogatnak csak külső alapján,és meg sem ismerik az embert.

Így nehéz is lesz megtalálni azt,akit szeretnének.

Én már sokszor figyelmeztettem itt az oldalon is,való életben is,más oldalakon,hogy ne válogassanak annyit,mert nem lesz jó vége,de úgysem hisznek nekem,aztán majd jó pár év múlva rájönnek,csak akkor már késő lesz ;)

23/F

2015. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 anonim ***** válasza:
34%
na ezt jó lenne tudni. mert én is egyre több ilyen párt látok, ahol a nő el van hízva, igénytelen, pattanásos, zsíros haj stb... és általában jó pasi van mellettük, és azok a nők se hűű de okosak...
2015. jan. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:
25: Igen válogatós vagyok ezt megjegyzem mellékesen. Számit nálam a kor és az hogy merre lakik. :) Ezek alapján ismerkedek, korombeli velem egyidős közelben élő srácokkal... :) Fontos h legyen munkája ha már nekem is van. Talán túlzás h nem számít a kinézet, inkább a kisugárzás ami fontos. Nem kell izompacsirtának lennie sem, és igen volt aki BMW-vel akart lenyűgözni, de buta volt mint a tök, meg hiába járkált márkás ruhákba stb... :)
2015. jan. 12. 13:09
 27/75 anonim ***** válasza:
57%

lehet senkinek nem kell ku*-rva :D inkább aláadnak.És összejönnek csúnyább de biztossal.


ez meg fárasztó,nem csoda ha nem kell senkinek....lehozza az embert neten keresztül,remélem nem is talál soha.

2015. jan. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 aladar12 ***** válasza:
100%

nos abban, hogy számít a szülői háttér nem értek egyet és nem is fogok. azért mert volt 1-2 rossz élményed még nem fog így működni.

amúgy inkább nem vitatkozom veled, mert úgyse fogod felfogni, hogy veled van a baj, nem mással, még akkor se, ha az összes felhasználó leírja.

2015. jan. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 A kérdező kommentje:
# 25/26 végre akkor ezt nem csak Én látom így. :)
2015. jan. 12. 13:11
 30/75 anonim ***** válasza:
29%

Beteg vilàg ez. Én ugyanezt làtom magam körül. Régen nem zavart, most màr eléggé. Épp emiatt meg sem bizok a pasikban és nem àllok le velük, mert félek hogy nem vagyok elég rossz nekik (nem vicc!) Tudom, vannak rendes pasik, én mindig olyat kerestem, aki nyugodt, értelmes, kedves, az sem érdekelt, ha nem Adonisz, az meg, hogy van-e kocsija mindegy volt (ez a mai napig igy van, egy régi Passattal jàrunk:D). Mégis ugy jàrtam mint a kérdezö, akkoriban eszembe nem jutott volna ezen felhördülni, a legtöbb ember kedvelt, a pasiknak mégsem volt jo. Most màr szemét lettem, ez igaz, most màr kimondom: zavar, és több negativ tulajdonsàgom van, a mostani énemmel kevésbé lepödnék meg a régi pofonokon.

Egyszerüen kihalofölben vannak az igényes férfiak, mert azt hiszk sokan, hogy aki csinos és kedves, az igazàbol csalfa. Holott nincs igazuk. Söt!

Egy biztos: én eleget kaptam ahhoz hogy ne kezdjek többé magyar sràccal, legalàbb is pàr évig biztosan nem. Jobb egyedül, mint szeretni majd minduntalan koppanni (és keresni hogy én mit rontottam el).

2015. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!