Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom. Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, sőt, több mint tetszés. Még nyáron ismertem meg. Ő szemelt ki magának, és miattam szakított a barátnőjével.nagyon megkedveltem. De az a legrosszabb, hogy egy ideje már teljesen megszűnt a kapcsolatunk. Már nem is beszélünk. Olyan mintha megbátottam volna, de nem tudom mivel. Nem őszinte, nem mond semmit, hogy most mi van és hogy miért ilyen. Mintha megutalt volna. Én meg csak gyötrődöm, és nem tudom mit csináljak. Van még bennem egy kis remény de olyan bunkó voolt mostanában és barátaim azt mondják hagyjam, de vannak akik inkább biztatnak. Én nagyon boldog lennék ha össze jönnék vele. Nem tudom magam túl tenni rajta. Túlságosan tetszik. Számomra tökéletes és illik hozzám úgy érzem. Mit kéne tennem?hagyjam a francba?már többször próbálkoztam azóta beszélni vele de elég hidegen válaszolt.
2015. jan. 13. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Na az a nagy helyzet, hogy lehet, tényleg csak zárkózottabb típus és nem is akar feltétlen bunkón hidegen válaszolni, csak te fogod fel úgy. (ja ha eddig máshogy viselkedett lehet eddig bírta az álcát.



természetesen az is lehet, hogy tényleg nem akar már veled beszélni.

2015. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!