Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, normális dolog az, hogy zavar a párom testsúlya?

Figyelt kérdés
Amikor megismertem csak 60 kg volt, most pedig 80 kg és 165 cm. Iszonyatosan zavar a pocakja, a szexet is kerülöm emiatt. Szerinte semmi köze a szeretetnek a testsúlyához. Mit tegyek, hogy vonzódjam hozzá?
2015. jan. 14. 20:10
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos én is híztam azóta, hogy megismerkedtünk a vőlegényemmel. Irodai ülőmunkát kezdtem el végezni 2 éve, és csak szaladtak a kilók, mivel reggel kocsiba be, 8 órát ülök, du kocsiba ismét be, és a mozgásom kimerül a kutyasétáltatásban.:/ de a párom sosem hozza szóba, állítása szerint ugyanúgy vonzódik hozzám, és kíván. Mondjuk érzem is, a szex gyakorisága és minősège nem változott. Viszont idèn házasodunk, és én nem éppen érzem jól magam így a bőrömben, ezért sportolni kezdtem és diétázni, mert nem akarom hogy az esküvői képeket visszanézve elsírjam magam, hogy hogyan nézek ki.:D mondjuk ha a párom előbb szóvátette vna, lehet h a kedvéért előbb nekiállok, de tulajdonképpen magam miatt teszem, hogy jobban érezzem magam. Kérdező, ha téged ennyire zavar a párod súlya, akkor finoman meg leher ezt beszélni. Sportoljatok együtt, motivàld.
2015. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%
10: Pedig de. Gyerekkoromtól kezdve sportoltam, 70 kilósan voltam csontsovány. 180 centi vagyok. Félmaratonra készülök. Szóval hidd el ;)
2015. jan. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
32%

akkor most hizzak fel 60rol 80 kilora hogy jo legyek???

163 cm vagyok es no....

Kerdezo igazad van!

2015. jan. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
38%

A szeretethez tényleg nincs köze a testsúlynak, de a szexuális vágyhoz igen!

Akinek a vékonyabb alkatú partner a vonzó, az esetleg el tud ideig-óráig fogadni egy átlagos testalkatút, de egy kövéret nem.

És ha undorodik a kinézetétöl, akkor a szex nem igazán lesz pozitív, mégha összeszedi is magát az illetö és kényzeríti magár rá.

2015. jan. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő.
2015. jan. 14. 20:33
 16/26 anonim ***** válasza:
57%
A probléma az, hogy valószínűleg természetes neki hogy hízik és semmit nem tesz ellene. Nem az a megoldás, hogy így is kell szeretni mert egy nap 90-100 majd még több kiló lesz. Kérdés, hogy mért hagyja el magát? Az akaratgyenge ember más szempontból is veszélyes. Van egy határ, ami felett sajnos a súlyfelesleg nem vonzó és megszűnik a kémia. Az más, ha valaki súlyos betegség következtében lesz kopasz vagy veszti el egy végtagját az nem a gyenge akaraton múlik. Kérdezd meg magadtól, hogy akkor is szeretnéd-e ha vékony lenne de mondjuk kopasz? Van-e olyan belső tulajdonsága ami miatt csak ő kell? Ha a válasz nem, akkor megválaszoltad magadnak a kérdést.
2015. jan. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a nő? És pocakod van?
2015. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
26%
80 kg-os pasi? Karácsonyfadísznek esetleg jó :) De a férfi 100 kg körül kezdődik, és nem 160 magas :)
2015. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
61%

azért +20kg nem mindegy, akárki akármit mond

ha nő hízott volna ennyit, ár nekiugrottataok volna, de mind1


mond meg neki, hogy zavar és jó lenne ha tenne vmit.

2015. jan. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező te milyen nagy vagy, ha a férjed ekkora?
2015. jan. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!