Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan normális, kedves lányok, akik nem a külsőt nézik és, akik a sok lány szerint rondának tartott fiúkkal is ismerkednének?

Figyelt kérdés
Egy szerencsétlen rossz külsejű fiú vagyok.. Rengetek lány kért már tőlem képet ezen az oldalon, de képküldés szinte egy sem írt vissza, de volt, aki azt írta, hogy rendben vagyok. Volt egykét lány, akikkel itt ismerkedtem meg és, akiknek állítólagosan tetszettem is leírásuk alapján, még facen is bejelöltük egymást, de másnap már vissza sem írtak.. Nem vagyok igénytelen, de az nem változtat a kinézetemen.. Minden hónapban megcsináltatom a frizurám, divatos ruhákat hordok.. Ha ez számít valamit ebben a világban, kedves vagyok, udvarias, megértő, őszinte, de ahogy látom ez semmit sem ér.. Ha, az ember nem születik jóképűnek, akkor bármit is csinálhat.. Mindig is sikertelen lesz.. Minimum átlagosnak kellene ahhoz lennem, hogy legalább csak egy lánynak bejöjjek.. Minden lány a páva srácokat szereti... Tisztelet annak az 1%-kivételnek.. Eddig akárhová mentem, csak tökéletes páva srácokat láttam kézen fogva lányokkal... Lányokkal szemben nincsenek igényeim.. Átlagos és közötti lányokkal próbálkoztam eddig, de sikertelenül.. Nekem csak annyi az elvárásom, hogy legyen valami a lányban, ami megfog és belsőleg meg legyen kedves.. Túlságosan nagyok az elvárásaim? A sok elutasítás miatt depressziós lettem, önbizalom hiányos. 18/F

2015. jan. 17. 12:06
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

Ja várj... akkor szerinted hazudtam? Hát kösz szépen. Próbálunk segíteni de te meg el se hiszed...


Azért vagy buta mert nem hiszel nekünk de közben elvárnád, hogy minden jobb legyen.


Azt kérdezted, hogy: "Léteznek még olyan normális, kedves lányok, akik nem a külsőt nézik és, akik a sok lány szerint rondának tartott fiúkkal is ismerkednének?"


A válasz IGEN, de te úgysem hiszed el. Semmit sem hittél el eddig amit írtunk.

2015. jan. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:
Hát persze. hogy nem hiszem el és nem is fogom.... Majd akkor talán, ha személyesen is találkozok egy ilyen lánnyal.. Írni bármit lehet........
2015. jan. 17. 16:07
 33/45 anonim ***** válasza:

Na jó, nekem mindegy. Engem aztán nem vág földhöz, ha a kérdező nem akar boldog lenni. Én már lefutottam tizenéves koromban ezeket a köröket, amiket most a kérdező. Én is ilyen önsajnálatba süppedt nyominger voltam. Aztán rájöttem, hogy feleslegesen mutogatok másokra és a saját kezembe vettem az életem. Azóta én is a belülről mosolygós, boldog emberek közé tartozom. És igen, nagyon boldog és sikeres vagyok.


De nem gond, ha te nem akarsz ilyen lenni, szükség van boldogtalanokra és vesztesekre is. Ez a világ rendje. De ne feless, mindenki a saját sikerének a kovácsa.

2015. jan. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező minek tetted fel ezt a kérdést? Csak úgy őszintén. Sajnáltatni akarod magad? Sikerült!


Igazad van akikhez közeledni próbáltál azoknál is biztos így csináltad, hogy megsajnáljanak és azért legyenek veled. De sajnálatból senki sem lesz veled.


Én is lefutottam már ezeket a köröket tavaly... azóta megfogadtam, hogy soha többet mert annak nincs értelme, hogy siránkozom.

2015. jan. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 A kérdező kommentje:
Hogy lehetnék boldog ha a kutyának sem kellek?.... Ha boldog lennék sem kellenék senkinek...... Úgyhogy mindegy... Mindenki íjon, amit akar... Ha meg léteznének ilyen lányok, akkor nem lennék egyedül és a hozzám hasonló fiúk sem! Erről ennyit.....
2015. jan. 17. 16:13
 36/45 A kérdező kommentje:
Írjon..*
2015. jan. 17. 16:14
 37/45 anonim ***** válasza:
82%
Már bocs kérdező, de minden jóérzésű lány elfutna ennyi rinya után. Még akinek egyébként nem lenne gond a külsőd, az is. További jó siránkozást!
2015. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Azért vagy egyedül mert ilyen vagy! Nem fogod fel?


Nekünk nem ilyen siránkozó magát sajnáltató pasik kellenek...


Most őszintén... El tudom képzelni nálad hogy megy a csajozás... Sajnáltatod ott is magad és elvárnád, hogy sajnálatból legyenek veled. Ha meg ebből a kérdésből azt akarod kihozni, hogy a nők a nem normálisak azért mert te szerencsétlen vagy akkor meg is érdemled a sorsod.


Nem tudom miért is húzott fel ennyire ez a kérdés... Talán mert én is ilyen voltam csak lányban.


De tudod mivan azóta? BOLDOG vagyok és tettem érte és ez a tudat még boldogabbá tesz.


Majd felnősz... addig pedig csináld tovább ezt az állapotot. Egy év múlva úgyis röhögve gondolsz vissza rá.

2015. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatáscéljából tettem fel a kérdést.. Csak a tényeket írtam le... A külsőm miatt 1-év után is egyedül leszek, de Mindegy. Azért köszönöm a válaszokat...
2015. jan. 17. 16:22
 40/45 anonim ***** válasza:
Meg fog változni a véleményed. Erre még fogadnék is.
2015. jan. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!