Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan normális, kedves lányok, akik nem a külsőt nézik és, akik a sok lány szerint rondának tartott fiúkkal is ismerkednének?

Figyelt kérdés
Egy szerencsétlen rossz külsejű fiú vagyok.. Rengetek lány kért már tőlem képet ezen az oldalon, de képküldés szinte egy sem írt vissza, de volt, aki azt írta, hogy rendben vagyok. Volt egykét lány, akikkel itt ismerkedtem meg és, akiknek állítólagosan tetszettem is leírásuk alapján, még facen is bejelöltük egymást, de másnap már vissza sem írtak.. Nem vagyok igénytelen, de az nem változtat a kinézetemen.. Minden hónapban megcsináltatom a frizurám, divatos ruhákat hordok.. Ha ez számít valamit ebben a világban, kedves vagyok, udvarias, megértő, őszinte, de ahogy látom ez semmit sem ér.. Ha, az ember nem születik jóképűnek, akkor bármit is csinálhat.. Mindig is sikertelen lesz.. Minimum átlagosnak kellene ahhoz lennem, hogy legalább csak egy lánynak bejöjjek.. Minden lány a páva srácokat szereti... Tisztelet annak az 1%-kivételnek.. Eddig akárhová mentem, csak tökéletes páva srácokat láttam kézen fogva lányokkal... Lányokkal szemben nincsenek igényeim.. Átlagos és közötti lányokkal próbálkoztam eddig, de sikertelenül.. Nekem csak annyi az elvárásom, hogy legyen valami a lányban, ami megfog és belsőleg meg legyen kedves.. Túlságosan nagyok az elvárásaim? A sok elutasítás miatt depressziós lettem, önbizalom hiányos. 18/F

2015. jan. 17. 12:06
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
Itt mindenki kér képet, csak az a baj, hogy nem írnak vissza, de ha mégis csak azt kapom, hogy "RENDBEN" vagyok.. Ez mégis mit jelent?..... Ha nekem tetszik egy lány, akkor én nem azt fogom írni neki, hogy "RENDBEN" van, hanem azt, hogy szép vagy, hogy gyönyörű.. De nekem mindenki csak azt tudja írni, hogy "RENDBEN" vagyok... Ezek szerint tényleg ennyire ocsmány vagyok.........
2015. jan. 17. 13:27
 12/45 anonim ***** válasza:
Ha küldesz nekem képet, teljesen őszintén megmondom, hogy az vagy-e vagy sem, illetve hogy min változtass.
2015. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Vagy ismételten azt, hogy "RENDBEN" vagyok... Mást úgysem írnak nekem a lányok.
2015. jan. 17. 13:50
 14/45 anonim ***** válasza:
Megírnám simán, ha rondának tartanálak. De te tudod.
2015. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Kösz. Inkább nem... Már így is elcseszték a kedvem....
2015. jan. 17. 13:59
 16/45 anonim ***** válasza:

Szerintem ne a pawákkal példálózz. Hidd el, rengeteg lány van, akik pont az ilyen b*zis megjelenést tartják undorítónak (like me :D ), és az én véleményem szerint nincsenek ronda emberek. lerondászhatsz egy embert, ha ismered, és tudod, hogy milyen bunkó, nagyképű, udvaritlan, neveletlen, stb.

de ha jó a megjelenésed, kifoghatsz egy olyan lányt, aki nem mond véleményt első látásra, hanem elkezd beszélgetni veled, és ha tényleg olyan vagy, mint amilyennel írod magad, akkor hidd el, meg fogsz szépülni, mert a szép belső megszépít ;)

2015. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Ha te se tudod elfogadni magad, hogy várod el, hogy más elfogadjon?
2015. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Attól, hogy elfogadom magam, még nem fogok tetszeni senkinek sem....
2015. jan. 17. 14:19
 19/45 anonim ***** válasza:
De igen. Mivel akkor süt rólad az önbizalom. Hidd el, nem a külsőd miatt nem akarnak veled kezdeni, hanem mert nincs kisugárzásod. Olyannal én se lennék szívesen, akiben nincs semmi élet és pesszimista.
2015. jan. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:

Hogy csak a saját példámmal jöjjek.

Tavaly mentem egyetemre új városba, minden új volt. Semmi önbizalmam nem volt, nem tudtam hogy fogok érvényesülni. Senki nem nézett rám. Azóta változtam, fogytam egy keveset amitől lett önbizalmam, a srácok felfigyeltek rám és most is ismerkedem. Elfogadom magam.


Neked is ezt kéne. Mert akár hiszel nekem akár nem, amíg itt panaszkodsz, hogy senkinek sem tetszel addig nem fogadod el magad olyannak amilyen vagy. Bár lehet csak te is úgy tudod ahogy én csináltam. Járj el mondjuk edzeni, ha látod egy idő után, hogy a fáradozásaid megtérülnek, máris jobb színben látod magad.

2015. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!