Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan normális, kedves lányok, akik nem a külsőt nézik és, akik a sok lány szerint rondának tartott fiúkkal is ismerkednének?

Figyelt kérdés
Egy szerencsétlen rossz külsejű fiú vagyok.. Rengetek lány kért már tőlem képet ezen az oldalon, de képküldés szinte egy sem írt vissza, de volt, aki azt írta, hogy rendben vagyok. Volt egykét lány, akikkel itt ismerkedtem meg és, akiknek állítólagosan tetszettem is leírásuk alapján, még facen is bejelöltük egymást, de másnap már vissza sem írtak.. Nem vagyok igénytelen, de az nem változtat a kinézetemen.. Minden hónapban megcsináltatom a frizurám, divatos ruhákat hordok.. Ha ez számít valamit ebben a világban, kedves vagyok, udvarias, megértő, őszinte, de ahogy látom ez semmit sem ér.. Ha, az ember nem születik jóképűnek, akkor bármit is csinálhat.. Mindig is sikertelen lesz.. Minimum átlagosnak kellene ahhoz lennem, hogy legalább csak egy lánynak bejöjjek.. Minden lány a páva srácokat szereti... Tisztelet annak az 1%-kivételnek.. Eddig akárhová mentem, csak tökéletes páva srácokat láttam kézen fogva lányokkal... Lányokkal szemben nincsenek igényeim.. Átlagos és közötti lányokkal próbálkoztam eddig, de sikertelenül.. Nekem csak annyi az elvárásom, hogy legyen valami a lányban, ami megfog és belsőleg meg legyen kedves.. Túlságosan nagyok az elvárásaim? A sok elutasítás miatt depressziós lettem, önbizalom hiányos. 18/F

2015. jan. 17. 12:06
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:

Aki nem fogad el olyannak amilyen vagy azért kár szomorkodni hiszen úgyse az az ember fog boldoggá tenni.

Csak próbáld meg szeretni magad, értékes ember vagy mint bárki más. Na meg attól, hogy próbálkozol még semmi sem lesz rosszabb. Ha meg nem akarsz próbálkozni úgyis marad minden úgy ahogy most.


Mi a jobb? Az, hogy elhiszed, hogy tényleg vagy valaki és egy idő után kilépsz ebből az állapotodból, hogy "senki sem szeret", vagy meg sem próbálod és akkor biztos nem változik semmi sem?

Nem fog csak úgy a sült galamb eléd pottyanni.

2015. jan. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Mindegy.. Hiába is fogadom el magam, ha egy lánynak sem kellek..... Szerintem itt senki sem értette, amit írtam.. EGY LÁNYNAK SEM TETSZEM! Ha több mint ezer fiú/lány azt írná nektek, hogy "RENDBEN VAGY" külsőleg, de úgyhogy semmit sem akar tőletek csak barátkozni, akkor ti sem örülnétek.. Vagy most ürülnöm kellene a semminek?.....
2015. jan. 17. 15:41
 23/45 anonim ***** válasza:
Nem, de ha mások véleménye által határozod meg magad,így a büdös életben nem leszel boldog. Ki a francot érdekel, hogy ők mit gondolnak? Az az első és döntő, hogy TE mit gondolsz magadról. Ha te rondának tartod magad, akkor az is vagy, mert azt fogod sugározni magadból. Ha elfogadod magad, kihozod magadból a maximumot, élvezed az életet és emelt fővel, mosolyogva jársz, kelsz, mert belülről mosolyogsz akkor hidd el, sokkal szimpatikusabb leszel. Csak hát, egyszerűbb másokat hibáztatni mint tenni valamit.
2015. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Te nem érted amit mi írtunk!

De tudod mit? Akkor csináld tovább ezt az önsajnáltatást biztos jutsz vele valamire. Vagy nem.

2015. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
Uhh, már ne haragudj, de a külsőddel lehet nem is lenne baj, de ez a hozzálláás, hogy "nem kellek egy lánynak sem" ez az ami taszító. Hidd el, de tényleg így van. Engem sosem érdekelt ki hogyan nézett ki, mindig a belső értékeket figyeltem egy srácban, ámbár, amint ezzel jött, hogy "úgy érzem sosem lesz barátnőm" meg, hogy "nem tetszem senkinek" már felejtős volt a dolog. Hidd el, ez nem vezet célra. Próbálj már meg egy kicsit pozitívabban állni a dolgokhoz, kétlem, hogy annyira szörnyen néznél ki. :)
2015. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező de te nem érted amit mi írunk.


Én is azt hittem még tavaly, hogy a külsőmmel van gond. De kiderült, hogy nem. Elkezdtem pozitívabban állni a dolgokhoz és azóta sokkal jobb minden.

2015. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Szóval nem a külsőmmel van a baj... Igaz, hogy több mint 1000 lány utasított el képküldés után, de a külsőmmel nincs semmibaj... Akkor mégis miért nem tudtak visszaírni ezen az oldalon sem egyes LÁNYOK képküldés után?.... 1000 emberből miért nem tetszettem egynek sem?... Erre kellene a válasz...... Igaza van mindenkinek... Biztos nem a külsőm miatt, de én tudom, hogy azért........... Mi másért..
2015. jan. 17. 15:56
 28/45 anonim ***** válasza:

Te annyira buta vagy hogy az már fáj.

Elovastad egyáltalán a válaszokat? :D


Egyiknél írtam, hogy volt olyan aki kép alapján nem tetszett de személyesen olyan volt a megjelenése, a viselkedése, hogy rögtön megváltozott a véleményem róla.

2015. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam.... Ilyen csak a mesében van.. Ez minden csak nem a valóság, majd ha velem is lesz ilyen elhiszem addig nem....
2015. jan. 17. 16:02
 30/45 A kérdező kommentje:
Miért lennék buta?.. Azért mert a saját szemszögemből nézem a dolgokat?...
2015. jan. 17. 16:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!