Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem vagyok egy nagymenő lány, akire minden fiú bukik?

Figyelt kérdés
Csendesebb, visszahúzódóbb lány vagyok. Külsőre átlagos vagyok, ápolt vagyok, nem vagyok büdös, csinos, sovány vagyok. De a fiúk az osztályban még is egy szolibarna, szemöldök tetovált, műszempillával és műkörömmel rendelkező lányra buknak, aki még buta is. Egymás közt gyakra elhangzanak ilyen szép szavak pl. te g**** meg ilyesmi.
2015. jan. 19. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Türelmesen várni kell, csak ennyi a titka. Olyan vagyok, mint te és kezdetben én is kilátástalannak éreztem a helyzetem.
2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De mi lehet a vonzó egy olyan lányban, aki buta mint a tök, és csúnyán beszél. Többször felhozza a szex témát is.
2015. jan. 19. 20:59
 13/19 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadról!
2015. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A gondolkodásod változatlanul 14 éves szinten van.

Az a baj hogy te se érzed.


Te biztos nem lehetsz 18 ha ennyire nem érzed a logikátlanságaidat.

2015. jan. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hidd el, ez nem a te "pályád". A rib.ancokat főiskolákig dugdossák, aztán mehet az sz*pni a sarokra a kis pirított seggével :) Nyugi, meg fog találni egy fiú téged is, aki tényleg szeret.
2015. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
UI: Az "vonzó" (szerintem undorító, egyántalán nem nőies), hogy könnyűvérű, megfektetik, 1x megdugják és ennyi.
2015. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Húzd ki a szemed kontúrját legalább, meg fogyassz a reggelid mellé banánt! ;)
2015. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Elég nárcisztikusnak tűnsz a 2. mondatod alapján (4x vagyok egy mondatban).

Elég rossz osztályod lehet ha nálatok a mű a szép. Szerintem a szép lányoknak nem kell nagymenőnek lenniük, őket egyébként is észreveszik.

Mit csinálj ha nem vagy nagymenő? Ha az akarsz lenni tegyél érte. Ha csak annyi számít hogy minden fiú téged tartson istennőjének akkor öltözködj csinosan és kicsit kihívóbban (cici feltolás, szemceruza stb.).

2015. jan. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen mire vagy irigy? Hogy körbezsongják olyan pasik akik Neked nem is kellenek? Mi meg hiszünk a mesében. Bocs, de szerintem valahol hazudsz magadnak. Hogy melyik ponton azt Neked kell kideríteni.

Én sem voltam nagymenő soha de soha nem is érdekelt, hogy a nagymenőkkel mi van, mert biztos voltam benne, hogy van az a pasi, akinek majd tetszeni fogok. És volt és van is.


A buta csaj lehet, hogy a sulihoz buta, de az élethez nem. Tudja, hogy a szexisség vonzó és az a nő aki a szexről mer beszélni az szexis.


Ha nagymenő akarsz lenni akkor legyél az. Nem kell mindenből mű, viszont öltözz szexisen (neeem csinosan!), viselkedj szexisen és tanulj a buta lánytól meg a barátnőitől és legyél te is menő csaj.. bár ehhez introvertáltság kell, ami nálad nem adott, úgyhogy inkább fogadd el magadat, azt, hogy ilyen vagy és Te nem ebben, hanem másban lehetsz sikeres. Ne azt nézdd amilyen nem lehetsz. Egyszóval maradj annál, hogy nem vagy nagymenő és ahogy más is írta keress a szintén nem nagymenők között. Egy kis önbizalom építés nem árt hozzá. Fogsz találni hozzád illő fiút aki úgy szeret ahogy vagy, csak tudd, hogy valójában Te mit szeretnél.

2015. jan. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!