Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érjem be csúnya vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érjem be csúnya vagy átlagos fiúkkal? Miért?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű lány vagyok, de ez annyira felháborít. Miért csak a szép lányoknak jutnak a helyes pasik? Én miért nem érdemlem meg? Csak azért mert nem vagyok olyan dekoratív, már azt jelenti, hogy be kellene érnem azokkal a srácokkal, akiket nem tartok vonzónak? Csak mert a gének és egyébb ótvar, semmi magyarázatok? Meg csak a belső a fontos? Nem igazságtalan ez?

2015. jan. 22. 20:09
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

# 19/19


Sportolok rendszeresen, de attól nem lesz olyan popsim és nem lesznek olyan lábaim, mint akik olyan géneket örököltek. Könnyű úgy, szépnek lenni, hogy sokan nem tesznek érte semmit, én meg teszek, de eredmény az gyakorlatilag semmi. Na ehhez mit szólsz te nagyon okos?

2015. jan. 22. 20:32
 22/35 anonim ***** válasza:

Korodra lennék kíváncsi. Hát, csak gratulálni tudok neked, ha egy párkapcsolatban azt keresed, akiért döglenek a csajok. Nyilván az is fontos, hogy tetsszen neked, de a belső is lényeg, hogy legyen stílusa. De látom sajna a mai lányoknak csak az kell, hogy jó pasija legyen. Majd ne csodálkozz, ha elhagy (feltéve ha találsz valakit) egy jobb nőért.

17/F

2015. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Mondtam, felejtsétek el a belsőt. Ha külsőre nem vonzódom hozzá, akkor lehet a világ legjobb embere, mert úgyis megette a fene az egészet.


Hiába jösztök a moralitással, mert a jó belső nem tudja pótolni a jó külsőt.


Egyébként 22/l

2015. jan. 22. 20:36
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Irigyled más embertől a jót akkor a rosszat miért nem?

Elmondom neked hogy az emberiség igen jelentős része még meleg vízzel sem büszkélkedhet, sőt van aki semmilyennel. Irigykedsz arra akinek más a genetikája? Hány ember él fogyatékokkal? Nem tud járni, nem lát nincs karja stb. Ezeket miért nem irigyled? Tőlük ezt még el is fogadnám hogy miért pont ők...

De te??!! Legnagyobb problémád hogy a neked helyes pasiknak nem jössz be. Hány emberrel van ez így?

Nem kerek a popsid? Van rá torna csak utána kellene nézni.

Mindenki irigy lehetne mindenkire. A fekete a fehérre, az afrikai az amerikaira stb.

Nem irigykedni kell hanem tenni az ellen ami nem tetszik.

2015. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Csúnyácska lányként én értem, hogy hatalmas igazságtalanságnak tartod, de hidd el nem ez a legigazságtalanabb dolog a világon. Gondolj azokra, akik betegen születnek..ők sem tehetnek róla, ahogy te sem arról, hogy lapos a popsid és a cicid.Az élet már csak ilyen. Ne legyél ennyire felszínes, mert egy átlagos -vagy csúnya- fiú is ér annyit, mint egy Channing Tatum kinézetű srác.

19/L

2015. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Aztán egyszer csak majd rájössz, hogy nem az számít, hogy néz ki, hanem hogy bármit megtenne és meg is tesz azért, hogy boldognak lásson téged.
2015. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

# 26/26

Persze...üres szavak...

A szép lányoknak miért lehet most?

Nekem miért csak majd?

Miért nem most?

2015. jan. 22. 20:56
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy bak vagy, aki unalmában itt provokálja a pórnépet. True story?
2015. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
#27 Én is jó pasit akartam mindig, de most már tudom, hogy egyáltalán nem az a lényeg, hogy gyönyörű arca és kocka hasa legyen.
2015. jan. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Egyrészt mindenkinek más a szép, másrészt senkinek sem jár alanyi jogon senki. Vagy jut, vagy nem.
2015. jan. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!