Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érjem be csúnya vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érjem be csúnya vagy átlagos fiúkkal? Miért?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű lány vagyok, de ez annyira felháborít. Miért csak a szép lányoknak jutnak a helyes pasik? Én miért nem érdemlem meg? Csak azért mert nem vagyok olyan dekoratív, már azt jelenti, hogy be kellene érnem azokkal a srácokkal, akiket nem tartok vonzónak? Csak mert a gének és egyébb ótvar, semmi magyarázatok? Meg csak a belső a fontos? Nem igazságtalan ez?

2015. jan. 22. 20:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Vörös vagy?
2015. jan. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

Ezért nincs kisugárzásod és ezért nem látnak szépnek. Látszik h büszke sem vagy magadra így h akarod h egyáltalán mások elfpgadjanak ha saját magadat sem tudod?


12 éves vagy, talán 13. De lehet h egy butább 14-15.

2015. jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Ugye tudod, hogy egy kis smink, jo frizura es ruha csodakra kepes?


Hasznald ki, hogy lany vagy.

2015. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Átlagos külsejű? Magyarázd már el mi az:D Amúgy ki mondta hogy be kell érned velük? Változtass magadon és okosodj ne ide irkálj azzal nem haladsz előre.
2015. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Miért érjem be csúnya vagy átlagos lányokkal? Miért?

Átlagos külsejű fiú vagyok, de ez annyira felháborít. Miért csak a helyes fiúknak jutnak a szép lányok? Én miért nem érdemlem meg? Csak azért mert nem vagyok olyan helyes, már azt jelenti, hogy be kellene érnem azokkal a csajokkal, akiket nem tartok vonzónak? Csak mert a gének és egyébb ótvar, semmi magyarázatok? Meg csak a belső a fontos? Nem igazságtalan ez?

2015. jan. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Én szép lányként azon voltam mindig kiakadva, hogy a helyes pasiknak miért van csúnya, dagadt, vagy átlagos csajuk. Én gyakran ebbe futottam bele.

De a szépség olyan szubjektív! És egy átlagos külső is lehet valaki számára nagyon szép:)

2015. jan. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Persze változtassak magamon...könnyű azt mondani.

Ha lapos a popsim és kicsi a mellem, azon mégis hogy változtassak? Azt csak műtéttel lehet...de már lassan ehhez kell folyamodnom.

Inkább legye plasztikázott, mintsem egy életen át egyedül, vonzó pasi nélkül. És ne gyertek azzal, hogy én nem érdemlem meg? A szép lányok megérdemlik? Miért? Mert szépnek születtek és ezzel minden elintézve?

2015. jan. 22. 20:20
 18/35 anonim ***** válasza:
"Változtass magadon" nem csak külsőre értettem
2015. jan. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Miért érjem be egy nyavalygós pi-csával, aki ahelyett, hogy elmenne edzőterembe, vagy aerobickozni a fenekére, itt nyafog este fél 9 kor? :D
2015. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
XDXD más is ezzel a problémával szenved aranyom. Ezzel kell beérni
2015. jan. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!