Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érjem be csúnya vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érjem be csúnya vagy átlagos fiúkkal? Miért?

Figyelt kérdés
Átlagos külsejű lány vagyok, de ez annyira felháborít. Miért csak a szép lányoknak jutnak a helyes pasik? Én miért nem érdemlem meg? Csak azért mert nem vagyok olyan dekoratív, már azt jelenti, hogy be kellene érnem azokkal a srácokkal, akiket nem tartok vonzónak? Csak mert a gének és egyébb ótvar, semmi magyarázatok? Meg csak a belső a fontos? Nem igazságtalan ez?

2015. jan. 22. 20:09
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
A külsején még változtathat, a belsején nehezebben :)
2015. jan. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Úgy vettem észre a szebb lányok nem picsognak ennyit.. Én nem vagyok dekoratív és van rendes helyes barátom amilyenről a 26. beszélt. Annyi a titok hogy nem panaszkodtam a gép előtt hanem a barátaimmal töltöttem az időmet és egyszercsak összehozott vele a sors. Lehet te nem vagy ilyen szerencsés, de ha így folytatod akkor végképp semmi esély.
2015. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
mekkora kamu kérdés!
2015. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

/"Mondtam, felejtsétek el a belsőt. Ha külsőre nem vonzódom hozzá, akkor lehet a világ legjobb embere, mert úgyis megette a fene az egészet " - ezzel kb a saját siránkozásod ellen írtál, és szerintem is csak szivatod itt a népet, de van olyan lány aki tényleg így érez/


hát igen, sajnos ez egy ilyen dolog, lányként még nehezebb, mint fiúként. Ennek ellenére csak azt tudom mondani, hogy fejleszd magad, legyél egy érdekes ember, a magad számára is, sportolj, keress hobbit. Gimiben még nem fogsz nagy változást látni, de egyetemen és az után szerintem nagyot nőnek az esélyeid.

Illetve a legtöbben elfogadják, hogy átlagosak, és ilyen párt választanak. És az ilyen kifakadás nem vall szimpatikus emberre

2015. jan. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Mert ha nem teszed akkor valószínű hogy nagyon egyedül fogsz megöregedni. Belőled kinézem hogy pert indítasz az állam ellen hogy miért olyan vagy amilyen. Kb olyan vagy mint a hülyébbik amerikai.

Szomorú hogy kiteszel egy ilyen kérdést. A lényeg hogy más miért érje be veled ha találhat egy normális társat?

2015. jan. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!