Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennetek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben? Probalkoznatok v. varnatok mi lesz?

Figyelt kérdés
Muszlim ferfi felesege vagyok, szeretjuk egymast, de veszem eszre, idovel valtoznak a dolgok, ha lassan is. Amikor felesege lettem, heti 3 alkalommal is szeretkeztunk, hol o hol pedig en kezdemenyeztem. Kicsivel kesobb csokkent mar csak kb heti 2 alkalomra, most pedig mar hiaba kezdemenyezek, pedig latom neki is tetszene, csak nincs kedve szeretkezni. Csak az a valasz h. faradt vagyok, most nem. Mar nem is kezdemenyezek minden nap, varom hogy o mit tesz, de semmi. Mar ez megy 12. napja. Igaz 3 napos mensi is volt kozben, ami mar tegnap estere nem volt. Ismet probalkoztam,es aludni akart. Azt mondja es erzem is h. szeret, nincs senkije sem, de miert teszi ezt? Ma annal dontottem, nem probalkozom egy jo ideig. Mit tegyek?

2015. jan. 23. 17:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
szájjal*
2015. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Irtam, amig o gepezik, en mellette terdelek s mivel o ul, en olelem a derekat es puszilgatom is mindenhol. Mar mindennel probalkoztam de amikor ott akarom megpuszilni, v. probalom a pizsinadragot levenn rola, o nem akarja sem netezes kozben, sem pedig elalvas elott. Ugy dontottem, ma nem probalkozom semmivel, meglatom mi lesz. Pedig tudom ma is faradtan jon haza.
2015. jan. 23. 18:39
 13/17 A kérdező kommentje:
bocsi, nem mellette hanem elotte terdelek es ugy olelem at a derekat.
2015. jan. 23. 18:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Én komolyan nem értem mi lehet a probléma.. Én volt, hogy 12-14 órában kemény fizikai munkát végeztem, azt a csajnak elég volt ha rá nézett a gatyámra, hogy "hú de koszos", azt már állt a dákesz. A férjed vagy meleg lett, vagy impotens:D Viccet félre téve, beszélgess vele erről, azt ha változatlan marad a helyzet írj nekem majd én rendbe raklak egy pár hónapra.;D
2015. jan. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Most ez elsore hulyen hangzik, de a efrfiaknak kell egy bizonyos kihivas.Tudja h barmikor megkaphat, sot tulkepp folyamatosan rajta logsz, kenyezteted mittomen....ami tokjo, de ezzel meg lehet "fojtani" embereket. Hiaba jo, ha valaki folyamatosan rad maszik az egy ido utan elvezhetetlen es ezt most nem csak szexualis ertelmben ertem.


Az emberek egy oarkapcsolatban is szeretik a kihivasokat, szeretnek hoditani es szeretik a kolcsonosseget. Probald ki, hogy nem csinalsz semmit, tehat nem kezdemenyezel szexet ilyesmi, csak kedves vagy, de nem logsz rajta, elobb utobb felmerul majd benne, hogy " ooooo hat itt valami valtozas tortent, lehet h nekem is tennem kene erte valamit".


Ezt regen en sem ertettem, es elkovettem ezt a hibat az eozo kapcsolatomban, jelenlegiben viszont nincs ikyen gond:-)

2015. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen, ebben is van igazság amit az utolsó ír, de ha ez sem használ akkor csak ha egy estére is, de vegyél fel valami nagyon szexi ruhát. Szerintem valamelyikkel nyert ügyed lesz. Sok sikert!
2015. jan. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat. Igen, az egy tenyleg nagyon jo otlet, h. nem logok rajta es nem kezdemenyezek semmit sem. Meglatom o mit fog tenni. Igaz tenyleg miutan elvegzem a haztartasi munkat, utana allandoan rajta logok minden pillanatban. olelgetem, puszilgatom, maszirozom, kiszolgalom ot. Mindenben a kedvere jarok, es eszreveszem neha nem jo, hiaba jot csinalok csak neki. Nem ertem miert van igy nala/ Nekem olyan jol esne ha csak a negyedet tenne velem amit en megteszek neki.
2015. jan. 26. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!