Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is lehetetlen?

Figyelt kérdés

egy 23 éves tényleg akarhat komolyabbat egy 16 évestől?

ő állitja h akar tőlem, de belegondoltam a dologba...

ráadásul anyámék is érdekesen fogadnák szerintem :D

16L


2015. jan. 24. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen.
2015. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 aladar12 ***** válasza:
nem lehetetlen, csak nehéz elképzelni, mint írtad.
2015. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Egy 16 éves lány szinte még gyereknek számít. Egy normális értékrendű 23 éves srác nem akar semmit ilyen fiatal csajtól.


Tehát vagy nem normális értékrendű, vagy hazudik és nem akar komolyat.

2015. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy komolyat szeretne! Komolyan szeretne megdugni!
2015. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ezen filozok enis... mert ha barinőt akarna szerintem a saját korosztályában keresgélne.
2015. jan. 24. 20:06
 6/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó normálisan kérdeztem , normálisan válaszolj.
2015. jan. 24. 20:07
 7/13 Fényember ***** válasza:
láttam már ilyet...hogy jó sokáig együtt voltak...de olyat is aki szűzre ment csak..:)
2015. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, láttunk már ilyet.

De többnyire nem ezt láttuk.


Légy ésszel, és lassan kötelezd el magadat. Szerelmesnek lehet lenni, de hül*ének nem. A kettő között a határvonal egy hajszál :))))


Lassan bonyolódj bele, és meglátod, hogy merre haladtok. De légy résen, és készen arra, hogy "menekülhess".


Amúgy pár randit megér a dolog nem? És abból is sok minden kiderülhet anélkül, hogy bármi kötelezettséggel járna :)

2015. jan. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm!

szóval ti nem itelnetek el az ilyet?

mert ahogy ismerem az embereket tuti azt mondanák hogy: akis rbanc tuti jól megdugatja magát... nem mintha ez érdekelne ha beleszeretnék.:D

2015. jan. 24. 20:19
 10/13 anonim ***** válasza:

Nos kérdező itt van a kutya elásva.

Hogy a szex nem gond, ha jólesik, ez a te döntésed, nem foglak elítélni érte, de szerintem egy magát értelmesnek nevező ember sem tenné meg.

Csak pont ezt mondtam: "Óvatosan szeressél bele", ésszel légy, hogy tényleg ős is téged akar e.


Más a történet ha szexkapcsolatot akarsz. A fájdalomtól óvlak nem a jó szextől :DDD

2015. jan. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!