Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a fiúm legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a fiúm legjobb barátja egy lány?

Figyelt kérdés

Már 18 éve barátok,sose volt több köztük.Én a barátommal 1 éve vagyok együtt és egyre jobban zavar hogy a barátom vele több időt tölt mint velem,suli után a csaj mindig felhívja hogy hol van es melyik busszal megy haza ez engem nagyon idegesít,beszéltem már erről a barátommal de nem lett jobb,nagyon szeretem a baratom és tudom hogy ő is engem és soha se cserélne le rá meg másra se de én nem bírom elviselnk ezt a lányt,már arra is gondoltam,hogy szakítok vele miatta


Ti mit tennétek a helyembe??

a féltékenységem tönkreteszi a kapcsolatot tudom de nem tudok mit tenni,egyszerűen az vagyok!!!


2015. jan. 24. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
Engem ő nem hagyhat el,ki fogom harcolni hogy engem válasszon és célom elérésébe BÁRMIT képes vagyok megtenni
2015. jan. 24. 21:52
 22/61 anonim ***** válasza:

Te őrült!


Hát nem fogod fel, hogy a csaj a barátja?

2015. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
Akkor fogadd el a lànybaràtjàt, ha meg akarod tartani. Ha màr a legyet bekaptad, akkor ezt a békát is le tudod nyelni...
2015. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit off de mégsem.


Amikor először meglátta apám a foltos lepedőmet srác koromban leültetett és elkezdte ecsetelni, hogy mennyire fontos, hogy tisztában legyek a védekezéssel ha lányokkal vagyok, és nagyon élénken emlékszem ahogy azt mondja "Ha nem veszed el a csajt, teherbe ejti magát, ez a fő fegyverük és onnantól nem menekülsz"


Beleégett az agyamba, és sosem felejtettem el!

És ha fiam lesz egyszer az első dolgom lesz nekem is felkészíteni az olyanokra mint kérdező!

2015. jan. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:

Sok sikert, kérdező. De ha te hagyod el őt, tudd, hogy a gyerektartásnak is lőttek, főleg akkor, ha azon oknál fogva hagyod el, hogy a legjobb barátja, aki nálad jóval többet ér közel áll hozzá.


De őszintén szólva, ha ez nem csak uszítás, és te tényleg ennyire degenerált vagy, akkor feltételezem a barátod sem egy észlény, hogy egy év alatt nem jött rá, hogy milyen ökörrel hozta össze a sors.

2015. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:

Tudom hogy barátok de mivan ha el akarja tőlem venni?

Bar erre azt mondta nekem a baratom,hogy akkor elutasítaná mert ő engem szeret (valahogy nem tudom elhinni...Akármennyire is szeretném)

2015. jan. 24. 22:00
 27/61 anonim ***** válasza:
Basszus volt rà 18 ève, ha eddig nem tette. Mellesleg egy minimàlis bizalmat szavazhatnàl a baràtodnak, mert így tuti el fog hagyni és az a gyereketeknek sem lesz a legjobb.
2015. jan. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:

Kérdező...


18 éve barátok...

Nem gondolod, hogyha össze akartak volna jönni akkor már megtörtént volna??

2015. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
De én ezt úgy gondoltam el hogy a lány most direkt csak azért akar rámászni hogy engem elűzzön a barátom mellől,szóval értitek nem szerelemből csak úgy hogy engem el "hesegessen " mellőle
2015. jan. 24. 22:13
 30/61 anonim ***** válasza:

Mert szerinted előtted nem hívogatta a barátodat?


Sajnos ezt már nem tudod kimagyarázni... és ne is próbáld a haver barátnőjét rossz színben feltüntetni.

Az előző hozzászólásaidban látszik, hogy túlságosan is ragaszkodsz a barátodhoz és elég durva dolgokat is képes lennél tenni, hogy veled maradjon.


Pedig nem érdemled meg őt. Ez az igazság.

2015. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!