Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a fiúm legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a fiúm legjobb barátja egy lány?

Figyelt kérdés

Már 18 éve barátok,sose volt több köztük.Én a barátommal 1 éve vagyok együtt és egyre jobban zavar hogy a barátom vele több időt tölt mint velem,suli után a csaj mindig felhívja hogy hol van es melyik busszal megy haza ez engem nagyon idegesít,beszéltem már erről a barátommal de nem lett jobb,nagyon szeretem a baratom és tudom hogy ő is engem és soha se cserélne le rá meg másra se de én nem bírom elviselnk ezt a lányt,már arra is gondoltam,hogy szakítok vele miatta


Ti mit tennétek a helyembe??

a féltékenységem tönkreteszi a kapcsolatot tudom de nem tudok mit tenni,egyszerűen az vagyok!!!


2015. jan. 24. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
Nekem is van legjobb barátom, aki csaj:D 11 éve ismerjük egymást:) de én már régóta szexelek is vele:D vágyunk egymásra, de nem vagyunk egy pár. Lehet hogy köztük is van valami.
2015. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 A kérdező kommentje:
Köztük csak barátság van !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 24. 21:33
 13/61 anonim ***** válasza:

Azt felejtsd is el, hogy nem fog barátkozni a csajjal miattad. :)

Egy 18 éves barátságot te messze nem fölözöl és nem is fogsz.

2015. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
100%
amit te művelsz az gyerekes.... NE CSODÁLD HA Ő DOB KI megérdemelnéd
2015. jan. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te nem vagy semmi!


Ez a stílus, akarnokoskodás, birtoklás, hogy "Ő AZ ENYÉM".


Ő NEM A TE PASID!!! Ezt értsd meg!

A társad, és NEM a tulajdonod!!!


Ha ezt nem fogod fel, inkább szakíts vele! Nagyon jól fog járni ha ezt teszed!


Ez a mentalitás, és az, hogy már lassan fúrni akarod a barátságukat az önzőséged miatt az iszonyat komoly jellemhibára utal!

Én úgy hajítanálak ki még az ismerősi körömből is mint a sicc.


Amúgy ezzel minden kapcsolatodat ki fogod nyírni ,ez "forever alone" hiba!


Szóval próbáld megérteni, hogy társat szereztél, nem tulajdon jogot! NEM te döntöd el. Ha nem tetszik tényleg jobb ha mész.

2015. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
Te jó ég, nem vagy normális. Tönkretennél egy 18 éves barátságot, csak azért, mert te egy önző, hisztis p_csa vagy? Még szép, hogy a pasi téged fog dobni, jól is teszi. Aztán vagy találsz majd magadnak egy hasonlóan lelki defektes srácot, vagy nem, de ilyen hozzáállással normális pasira ne számíts.
2015. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Én meg terhes vagyok tőle,úgyhogy....
2015. jan. 24. 21:44
 18/61 anonim ***** válasza:
Attól még barátok maradnak. :)
2015. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:

Te tényleg mindent bevetsz kérdező.


tisztában vagyok vele, hogy most jönni fog a "nem azért", "meg akartuk", és hasonlók.


De az a nagy helyzet, hogy kivártad amíg végre tudsz kontrollt gyakorolni felette és elő is álltál az a első komoly feltételeiddel. Te birtokolsz, uralkodsz és ha nem működik zsarolni fogsz a gyerekkel, követelni stb...!

Mindketten tudjuk, hogy ez erről szól!


Egészen egyszerűen felfordul a gyomrom!

2015. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
Az apjàra üssön a gyerkőc...
2015. jan. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!