Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a fiúm legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a fiúm legjobb barátja egy lány?

Figyelt kérdés

Már 18 éve barátok,sose volt több köztük.Én a barátommal 1 éve vagyok együtt és egyre jobban zavar hogy a barátom vele több időt tölt mint velem,suli után a csaj mindig felhívja hogy hol van es melyik busszal megy haza ez engem nagyon idegesít,beszéltem már erről a barátommal de nem lett jobb,nagyon szeretem a baratom és tudom hogy ő is engem és soha se cserélne le rá meg másra se de én nem bírom elviselnk ezt a lányt,már arra is gondoltam,hogy szakítok vele miatta


Ti mit tennétek a helyembe??

a féltékenységem tönkreteszi a kapcsolatot tudom de nem tudok mit tenni,egyszerűen az vagyok!!!


2015. jan. 24. 21:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:

Látod? Most is csak ezt hajtogatod.

Valami újat nem tudsz mondani? Egy terhes nő nem ilyen drágaság.


Szánalmas vagy.

2015. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Elolvastam még a kommenteket is. Látom egy kicsit összezavarodtál, és elég rosszul áll a szénád is :)

Ezt már hallottad?

,,Tartsd közel a barátaidat, még közelebb az ellenségeidet.''

Miért nem hívod át a barátját rendszeresen? :)

2015. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
Ezt most nemigazán ertem. Ha utálom es ellenségnek is tartom miert hívjam át vagy legyek vele?
2015. jan. 24. 23:01
 54/61 anonim ***** válasza:
Beteg vagy és önző,a felfogasod nulla! Elég sok kommentet kaptál,egyik kommentelő sem ért veled egyet. Soha nem értettem,hogy az ilyen csajoknak mért van pasijuk...varázs p*ncid van?:D
2015. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:

"ő engem szeret (valahogy nem tudom elhinni"


Akárhogy erőlködök, de ezt én sem tudom elhinni. Ember nincs, aki egy ilyen hisztis p**sát szeressen.

2015. jan. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:

Tudod mi a gáz? Hogy ennyire flegma, öntörvényű, mocsok önző vagy! 1 éve vagytok együtt, de már terhes vagy. MINEK ÍRTÁL IDE? Megerősítésre vágysz, hogy te nem vagy hibás? Ezt itt nem kapod meg, mert 99%-ban értelmesek itt az emberek!

Azt hitted a gyerekkel majd így magadhoz láncolhatod, de ettől ő még szabad, és neked ez a bajod!

Szerintem kár megszülnöd ezt a gyereket, főként egy ilyen helyzetbe. Szerintem vetesd el, ha még megteheted. Nem is érdemled meg. Se a gyereket, se azt a jóembert! Ennek a gyereknek se lesz normális családja, mert te ilyen vagy!


Tudod mit kívánok? Hogy a barátod találja meg az igaz szerelmét, akár a barátjával, akár mással!

2015. jan. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük a dolgokat engem és a babát választotta a csajt meg jól lerázta :D
2015. jan. 25. 12:42
 58/61 anonim ***** válasza:
Gratulálok, egy boldog, kiegyensúlyozott, szeretetben és megértésben teljes kapcsolat vár rátok. Csak a gyereket sajnálom, hogy milyen hárpia anyja és milyen papucs apja lesz.
2015. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Hihetetlen... Gyerekkel magadhoz tudtad láncolni szegény krapekot és tönkre tettél egy 18 éves barátságot. Jár a taps.
2015. jan. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy elhigyjétek már.


Csak azért írta, hogy őt választotta, hogy neki legyen igaza. :)

2015. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!