Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Verekedtetek már a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verekedtetek már a párotok miatt? Ha igen, hogy volt a sztori? Férfiakhoz nőkhöz is szól a kérdés.

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki verekszik, az nem normális
2015. jan. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem


Es a férjem sem.l hát nem is mentem volna hozzá, ha verekednie kellett volna miattam, vagy belement volna ilyenbe..

2015. jan. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen esetben nézném el, ha verekedne a férjem: ha közvetlen életveszélyben van valamelyikünk és így tudja elhárítani. Tehát önvédelem.


Minden más esetben nálam erősen minusz pont, ha valakiben nincs annyi kommunikációs készség és helyzetfelismerés, hogy vagy idejében elsétáljon egy szituációból, vagy szavakkal tudja rendezni.


Én egyetlen egyszer verekedtem: a villamoson egy férfi fogdosni kezdett, majd a falnak nyomott, nem volt hova menekülni. Orrba vágtam, amíg a vérző orrával volt elfoglalva, leszálltam.

2015. jan. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. A hármas hozzászólóval teljesen egyetértek.. önvédelem miatt más tészta, de egyébként csak a gyenge, jellemtelen emberek verekszenek... egy bizonyos IQ szint alatt.
2015. jan. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, egy nívós Bp.-i pub-ban beszélgettünk 4-en (egy baráti pár, feleségem és én). Volt egy hasonló felállású társaság (2 nő, 2 férfi). Az egyik srác igen be volt rúgva és a felszolgálótól kezdve a vendégekig, főleg a szerencsétlenebbül kinéző, nővel lévő férfiakat inzultálta. Azt hitte jópofa, pedig igen bunkón nyomult a nőkre, aztán jót röhögtek a poénokon. Mellettünk volt egy üres bárszék, odajött és "poénkodások"közepette elkérte a széket, de nem nagyon akart tágítani, nyomta a hülye dumát. Feleségem mondta neki, hogy ideje lenne elhúznia már, mert idegesítő.Nagyon feszült volt a szitu. Ami ezután történt, pillanatok alatt zajlott le. Én csak azt láttam, hogy a kezével a feleségem lába közé közelít, erre felpattantam és ellöktem. Nem esett el, hanem egy parasztlengőssel megakart ütni, de elhajoltam, elkaptam a nyakát, levittem a földre és leszorítottam. Pár másodpercig küzdött, de fojtófogásban tartottam a fejét így megveregette a hátam, hogy oké, feladja. Felsegítettem. Tiszta sár volt, mert tél volt és mindenki hozta be a dzsuvát. Volt egy kis ugatás, el is húztak onnan. Ha nem is a feleségem miatt, de érte volt az affér. Lehet nem ilyenre gondoltál, de nekünk ez volt.
2015. jan. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen. Egyszer egy buliból mentünk haza, és 5 roma megtámadott, 2-nél kés is volt. A párom, én, és egy közös barátunk voltak ott, a közös barát szintén roma amúgy.

Belénk kötöttek, a roma srácnak kezdtek el beszólogatni, majd az egyik megindult felénk a pillangókéssel.

Azt tudni kell, hogy a párom nagyon védelmező, ráadásul 120 kiló, ami csupa izom, egy deka háj nélkül, ráadásul harcművészeteket is tanult.

Először nem akartak verekedni a srácok, de amikor látták, hogy felém megindultak, akkor kitört a balhé. Nagyon elverték a c**ány csávókat.

Konkrétan az egyikről, amelyik engem akart megütni, én ráncigáltam le a barátomat....

Én úgy gondolom, ez teljesen jogos helyzet volt.

2015. jan. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!