Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Direkt ezt a kategóriát szántam ezt sokan olvassák..


Szóval adott egy 29 éves 2 gyerekes egyedülálló anyuka

és egy 38 éves 2 gyerekes (a gyerekek az anyukánál vannak) egyedülálló apuka kapcsolata


9 év körkülönbség és szülő mindkettő.. De ha jól megvannak és a gyerekek is akkor nem gond ez??



2015. jan. 28. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 9 év korkülönbség egyáltalán nem gond, azért az nem olyan sok ebben a korban. Köztünk 10 év van (33-43) a párommal, nekem van egy 6 éves gyermekem, az övé már 20 éves és működik.
2015. jan. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja hogy ezen tényleg ne aggódjak..
2015. jan. 28. 09:39
 3/10 anonim ***** válasza:
miért ne
2015. jan. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

köztünk is 9 év van, én is 29 vagyok, ő is 38.

Szerintem örülj, hogy van már gyereke és nem úgy viselkedik, mintha ő lenne az.

Én azt hittem, hogy ennyi idősen már felnőtt. Szomorúan tapasztalom minden nap, hogy nem tud maga után elpakolni, a szennyes gatyáját az ágyon felejti, stb. stb...


Ha a gyerekeid elfogadták az nagyszerű! Hiszen nekik nagyon nehéz lehet.

2015. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha csak találkozgattok, és nem költöztök össze, akkor teljesen jó a dolog.
2015. jan. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha ez az egyetlen problémátok, akkor tuti, hogy jól működik ez a kapcsolat.
2015. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

mi hátrány volna az összeköltözés?

Én nem apát akarok a gyerekeimnek hanem magamnak egy rendes férfit. Ő neki is vannak gyerekei habár csak hétvégi apuka de imádja őket.

senki nem akarja elvenni a más gyerekét vagy éreztetni hogy egyik több vagy kevesebb a másénál..

2015. jan. 28. 11:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, úgy már más a helyzet, ha nem vele élnek a gyerekek, akkor az összeköltözés sem probléma. Csak azért írtam, mert a gyerekek nehezen tudják elfogadni a mostohatesókat, akiket nem ők kértek, úgy érzik, hogy bele vannak kényszerítve egy idegenekkel való életbe. De ha csak az apuka költözik oda, az talán problémamentesebb.
2015. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem működhet, és hiába nem apát akarsz a gyerekeknek, ha komoly a kapcsolat akkor úgyis az lesz hogy saját gyerekeiként bánik majd a tieiddel.

ha feltünően nem szereti őket, majd a gyerekeid is megérzik.

nekem az egyik mostohaapám soha nem kérdezte meg mivan a suliban, nem érdekelte hogy vagyok egy házban laktunk de volt hogy hetekig nem kommunikáltunk. a saját gyerekét meg imádta, tőlem meg sajnálta a kaját ha ő vette a hozzávalót. és végül emiatt vált el tőle anya

de mondom működhet a kapcsolat, csak ő se hanyagolja el a saját gyerekeit, de se a tiédet. meg egymáséit se idegenként kezeljétek

2015. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9 év korkülönbség ideális, ha a nő is elég érett.
2015. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!