Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak kifogás, hogy várni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kifogás, hogy várni szeretne a munkahelyi dolgok miatt? Vagy jó jel, hogy addig is lépni akar?

Figyelt kérdés

párom 29éves, én 22vagyok 4hónapja vagyunk együtt.

Egyre többször hangoztatja, hogy szeretne velem összeköltözni.

Mondta hogy bajok vannak a munkahelyével, mert bent a vezetőség arról tárgyal, hogy 1,5-2év múlva megszünhet a cég, és sok alkalmazott el lesz bocsájtva mert magánkézbe kerül a vállalat.

Párom emiatt azt mondta, hogy szeretne költözni, de ezt az időt ki akarja várni.

Nem mondtam neki, de nekem ez nem igazán tetszett.

Mondtam neki, hogy ne idegeskedjen előre,majd ha ott leszüjnk együtt kitalálunk valamit.

AZt mondta addig is szeretne összeköltözni, mert ideiglenesen lenne egy ház am jó lenne nekünk. És ha kiderült hogy mi lesz a melóhelyével léphetnénk véglegesen minden téren.


Ez jó jel azért?

Vagy ez a várakozás csak kifogás?

Ki hogy vélekedik?

Ez azt jelentené, hogy 2-3éven belül a kezemet smekérné meg? :(


2015. jan. 28. 12:57
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Amugy nem tudom mit csináljak...


Mert ha em támogatom az összeköltözés ötletet, akkor azt hiszi hogy nem akarom éspasszív vagyok.


Ha pedig támogatom és beszélek róla, avgy tervezgetek akkor lehet erőszaknak érzi, vagy siettetésnek.


Nem tudok elég okos lenni.


Amugyazért félti a jelenlegi állást, mert elég jól keres és már 6éve itt dolgozik. És közel is van a melóhely.

2015. jan. 28. 13:33
 12/12 anonim ***** válasza:
én csak annyit mondok hogy ilyen döntéseket nem 4 hónap együttélés alapján kell meghozni. 4 hónap az még semmi, még rózsaszín köd van, minden tökéletes. majd ha 1 év múlva is minden tökéletes lesz, akkor sínen vagy.
2015. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!