Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Milyen indokbol foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Milyen indokbol foglalkoztatok igy a baratnoitekkel?

Figyelt kérdés

8 honapja vagyunk egyutt eleinte nagyon jo volt stb.. most ezeket leirhatnam.

A lenyege az hogy nem kepes velem uvoltes nelkul beszelni a baratom. ( felhivtam ma reggel es amiert elaludt ideges volt. Tok ertheto. Mondtam higy majd beszelunk kesobb mert idegbeteg. Erre csak ordit hogy mi bajom van mar.) K..rvara nem en tehetek rola hogy elaludt, raadasul nem is munkaba ment hanem dolga volt. Miert nem valogatja meg a szavait ha celem beszel es ha nem en vagyok a vita targya?


Akkor is uvolt a veszekszunk, lekezeloen beszel velem olyan formaban hogy utasitgat stb. ( mondd vmit.... megertetted? ha nem keszilok el x ora y. Percere akkor o itthon hagy. - a valaszom az ra h hayjon f..,szt erdekel szo szerit ha mar 2 percel kesobb keszulok el vitatkozni kezd, es oktat mert o a kiraly gyerek.- stb.) En is kiabalok vele mert maskepp nem kepes felfogni a dolgok sulyat.


Mondtam mar neki hogy olyan mintha nem is szeretne. Erre annyi a valasza ha nem szerrtne nem lenne itt.(egy balhe utan mondjuk. Ja csak ez edes keves torodni is kene a masikkal.)


Azt is mondtam neki, hogy olyan mintha beerne velem, de erre szinten volt egy nagy f..,sza valasza meg pedig az hogy minek idgelem stb, ha akarna mindennap mat csajt b..szna meg vagy befizetne magat vmi k..rvahoz annak meg a rinyalasat se kell hallgatnia. ( rohejes )


Ma itthon vagyok, o delutan dolgozik, es ha annyira nagyon szeretne tobb idot akarna velem tolteni nem? Kozolte fenn hangon, hogy vegez a varosban, es o hazamegy lefekszik.( Nem is az hogy nalam 2szer akkora agy van stb arrol nem is beszelve h itt vagyok en mit torodo baratno :D tudnank egyutt aludni vagy legalabb egyutt tolteni egy kis idot:D beken hagynam h aludjon meg en is lefekudnek picit szerintem, de ez csak az en velemenyem...)


Vesz uj holmit stb. Kibontjuk a dobozabol es ha hirtelen nem tudom h o gondolja h nyuljak ala mondjuk h lehuzzam a dobozt mert en maskepp csinalom elkezd b..zdmegolni meg uvolteni. Azert mert az en latasmodom szerint huzom le azt a kib..szott dobozt a tvrol..


Voltak meg dolgok aki kivancsi irjon, nem tudom hogy szakitsak e , de o elvileg szeret es ritka pillanataiban ezt eszre is veszem rajta. En is szeretem, de mar belefaradtam abba hogy ezt elturjem.


2015. jan. 29. 09:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Kimutatta a foga fehérjét, ne azon kép alapján ítélj, amit az elején próbált magáról kialakítani.
2015. jan. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

6.: sajnos tapasztaltabb o mar. Es igen en meg fiatal vagyok elottem az elet mintha en nem kaphatnek meg akit csak akarnek. De ez szanalmas.. neki ez a szeretet? Ha meg szova teszem neki azt mondja h o nem jopofaskodik hahahha.. nah mindgy el is dontottem magamba h szunetre teszem a dolgot ha akar vmit gondolkozzon el magaban ha nem akkor meg ennyit is ert ez az egesz.

7. Nem turtem el sosem, ha igy magyarazott es beszelt velem leuvoltottem meg leoltottam ez meg mar nem tetszett neki mert h egy no se beszelt meg igy vele ;)

2015. jan. 29. 09:37
 13/24 anonim ***** válasza:
Miért van olyan érzésem, hogy ez valahol a te oldaladról is sántít, és nem csak ennyi az egész amit leírtál?
2015. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
hát pedig buta vagy kislány, az állapotot, amiben vagy az angol toxic relationship-nek, azaz szabad fordításban mérgező párkapcsolatnak hívja. a helyzet az, hogy még annyi eszed sincs, hogy ezt észre vedd, csak tűröd és viszonozod a sértéseket meg a problémákat, de az fel se merül a cuki kis fejedben, hogy talán hagyni kéne ezt, mert ez a kapcsolat csak bajt okoz. továbbra is ajánlom, hogy NE szakíts vele, várd meg, amíg összeomlik a kapcsolat, az ilyen ostoba emberek csak a saját kudarcaikból képesek tanulni.
2015. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Pedig ennyi. Az en oldalamrol nincsenek kirivo dolgok. Azon kivul hogy van ket macskam a hazban es utalja oket, elvarna h kirakjam oket mert hullik a szoruk o pedig utalja ha szoros lesz barmije vagy rajtam van egy kis cica szor ;-) hiaba a ragacsocs szosz leszedo ne kepes felpercet varni lemenni a konyhaban es mielott indulnank letekerni magarol. 1 perces procedura. Arrol ne is beszelve hogy akarhanyszor jon en kitakartok kiporszivozom. De o nem kepes felfogni h nem lesz steril a haz ekkor is meg marad egy kis macskaszor... nem ertekeli ezt sem ....
2015. jan. 29. 09:48
 16/24 A kérdező kommentje:
14. Igen a sajat hibaimbol. Az is eleg nagy hiba volt h szeretem, es eddig turtem a f..szsagait. csak a kapcsolatunk ingadozo hol nagyon jo hol nagyon rossz es ezt akar napi vagy heti valtozatossagban is erzem;-) es ez is nehezitette az egeszet.. de beszelek majd vele mobilon gondolom mert ugyse jon el szerintem, hogy akkor hagyjuk egymast ha hianyzok neki es ugy gondolja tudunk egymassal vmit kezdeni keressen meg...
2015. jan. 29. 09:52
 17/24 anonim ***** válasza:

Szakítàst csak személyesen, legalàbb nem mondhatja ràd, hogy nem a szemèbe mondtad. Egyébként velem is telefonban szakìtottak 2,5 év utàn, nagyon rosszul esett, bàr ő ahogy olvasom, megèrdemelné.

21/F

2015. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Amugy olvasom h mindenki szerint ez gaz. Mert az. De szerethet egyaltalan egy ilyen ember?
2015. jan. 29. 10:08
 19/24 A kérdező kommentje:
Meg nem szakitanek csak azt mondanam h akkor keressen meg ha hianyzom neki.. ha meg nem keres akkor egyertelmu. :-)
2015. jan. 29. 10:09
 20/24 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szeret, de biztos nem úgy, ahogy megèrdemelnéd. Utolsó voltam.
2015. jan. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!