Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeverjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeverjem a fejét, vagy elötte elbeszélgessek vele? Nyomul a mennyasszonyomra és nem áll le. Nem ért a szép szóból!

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a mennyasszonyomra nyomul egy idiota,annak tudatában,hogy tudja hogy vagyok neki.Mennyasszonyom tudtára adta,hogy nem akar tőle semmit.De nem igazán ért belőle,nem vagyok verekedős fajta,de már kezd betelni a pohár.Szóval már azon vagyok,hogy felkeresem,de nagyon megverem.Úgy érzem más nem használ az ilyen majomnak,mint egy jó kiadós verés.Vélemény?
2015. jan. 30. 14:11
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

ma 14:33


Nincs is pasid mit akarsz??Ismerlek mint a rosszpénzt...:))

2015. jan. 30. 14:59
 22/41 anonim ***** válasza:
96%
Az én volt feleségemre ugyanígy nyomulTAK(!). A nőn múlik a java, hidd el. Hiába verekszel. Az asszonnyal beszélgess el vele. A helyzet az, hogy nem szereli le a nyomorultat. Nem lehetsz benne biztos, hogy nem csalt-e meg. Én bíztam az asszonyban, nem féltékenykedtem - évekig. Később kiderült, hogy miket csinált az álszent rongy némber. Megsúgom három gyerekünk van és most én nevelem őket. Vannak ilyen nők, és el kell, hogy beszélgess az asszonnyal, NEKI KELL LEÉPÍTENIE, vagy TANULJA MEG LEÉPÍTENI a 'más' pasikat, különben ez lesz a vége! Bízz benne így, bízz benne úgy - persze! Én tapasznyalatból tanácsollak.
2015. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
21%
Miért ne lenn pasim? Gőzöd sem lehet, ki vagyok. Buta vagy és primitív. Tudod mit, akkor verd össze, aztán majd integetek neked a Szigony utcában...
2015. jan. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
5%

Es ha nem bizik meg benne akkor mi van? Nekiall ellenorizgetni, meg feltekenykedni, meg kovetelozni? Egyenes ut a szakitashoz.


Senkit sem lehet eroszakkal megtartani, ha menni akar akkor megy es kesz.

2015. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

ma 15:00


Tudom én is hallottam sok ilyen sztorit nyugi.2 haverommal is történt ilyen,sőt hárommal is.Mindegyik vagy egyedül,vagy egy másik nővel nevelei a gyerekeit.Nekem hiába mondja bárki is,hogy bizzál így úgy,tudom hogy a nőn is múlik a dolog.Sőt azon múlik nagyon sokszor.A szóban forgó haverjaim rendes srácok,nem egy fatökü hülyék,soha nem bántották a volt feleségüket,barátnőjüket,jól bántak velük,még is átlettek b..aszva,mert túlságosan megbíztak bennük.Tudom én hogy mennek a dologk,és azt is tudom,hogy a mennyasszonyomba sem lehetek biztos,hogy valóban lekoptatja e a sz...arrágót.

2015. jan. 30. 15:05
 26/41 A kérdező kommentje:

Miért ne lenn pasim? Gőzöd sem lehet, ki vagyok. Buta vagy és primitív. Tudod mit, akkor verd össze, aztán majd integetek neked a Szigony utcában...



Mert neked soha nem lesz pasid.Túl nagyok az elvárásaid...

Neked egy pasi sem jó!:)Puszi

2015. jan. 30. 15:06
 27/41 anonim ***** válasza:
36%
Neked alapvetően nem az a bajod, hogy a menyasszonyod körül legyeskedik egy másik pasi. Neked komoly gondjaid vannak, és csak remélem, hogy ha veled marad, akkor nem egy akta lesz a feleségedből a családon belüli erőszak szekcióban... :(
2015. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

szia! nekem az a tapasztalatom, hogy ha nem bíztatják a pasit, akkor nagyon betegnek kell lennie ahhoz, hogy ne értsen a szép szóból. tapasztalat. a menyasszonyod egyértelműen adja tudtára, hogy nem akar tőle semmit, és hagyja abba az üzengetést, mert olvasás nélkül kidob/töröl mindent.

szerintem ebből értenie kell, verekedésnek semmi értelme, csak magadat kevernéd bajba vele. ráadásul ezt egy normális nő nem is díjazza.

2015. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
83%

"még is átlettek b..aszva,mert túlságosan megbíztak bennük."


Ha nem bizol meg benne akkor mi a faxert a menyasszonyod? Most oszinten?

Valamint hogyan kepzeled azt a kapcsolatot amikor nem bizol meg a masikban? Ellenorizgeted, szamonkered?


Szerinted ez mukodik hosszu tavon?

2015. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
80%
A dzsungelban az állatok megverekszenek a nőstényért. Itt a férfiak megkérdik a gyk-n, mit csináljanak?
2015. jan. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!