Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeverjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeverjem a fejét, vagy elötte elbeszélgessek vele? Nyomul a mennyasszonyomra és nem áll le. Nem ért a szép szóból!

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a mennyasszonyomra nyomul egy idiota,annak tudatában,hogy tudja hogy vagyok neki.Mennyasszonyom tudtára adta,hogy nem akar tőle semmit.De nem igazán ért belőle,nem vagyok verekedős fajta,de már kezd betelni a pohár.Szóval már azon vagyok,hogy felkeresem,de nagyon megverem.Úgy érzem más nem használ az ilyen majomnak,mint egy jó kiadós verés.Vélemény?
2015. jan. 30. 14:11
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

ma 15:07


Biztos hogy nem.Nőt nem ütök meg,soha nem is ütöttem és nem is fogok.

2015. jan. 30. 15:09
 32/41 anonim ***** válasza:
64%

egyebkent meg nagy valoszinuseggel a menyasszonyod iranyabol folyamatosan mennek a jelzesek a ficko fele, ezert folytatja a nyomulast. Csak te ezt nem latod.


Egy no ha akar baromi hatekonyan le tud koptatni barmilyen nyomulos csavot.

2015. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

ma 15:09


Olvassál már a sorok között b..aszki.Itt írta a 3 gyerekes apuka,nem tudom olvastad e,hogy teljes mértékben megbízott a feleségében,még is éveken keresztül csalta.És én is sok ilyen sztorit tudnék itt felsorakoztatni,de nem fogom,mert nem untatlak vele és nincs kedvem sztorizgatni.Mint írta a 3 gyerekes apuka is,vannak ilyen nők.De előre nem tudhatod,és azt sem,hogy mióta vagy megvezetve.Ha te megbizol egy pasiba vagy egy nőbe 100%-ban,akkor te egy hülye vagy már bocsi!

2015. jan. 30. 15:16
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Nem valaszoltal a kerdesre. Hogyan nez ki szerinted az a kapcsolat amikor nem biznak meg a masikban?
2015. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 Költőnő? ***** válasza:
92%

én is azokhoz csatlakoznék, akik azt írják, h a hölgynek kell ezt kezelnie.

Határozottan, ha kell bunkón, mert az ilyen nyomorékok csak abból értenek.

A "figyelj, ne mert van pasim" néha nem elég.

2015. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mutasd meg a menyasszonyodnak, hogy mit gondolsz róla, hogy hülye az, aki megbízik a másikban 100%-ig, aztán beszélgessetek el erről, mert lehet, hogy ripsz-ropsz megoldódnak a gondjaid, ha ezt megtudja,mert nem akar majd hozzád menni, ha nem bízol benne (bár annyira nem lehet normális, ha izomaggyal képzeli a jövőjét). Szerintem rettenetesen rossz szemszögből nézed a dolgot, de a te ügyed. Üsd ki, aztán majd összeházasodtok, ha szabadulsz!
2015. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
3%

Alapigazság, hogy nőben nem bízunk meg, mert úgy is át fog b @szarintani!

Ha csak abból a hiv. statisztikai adatból indulunk ki, hogy minden negyedik gyerek nem a férjtől származik, mert a feleség egy "külső bedolgozót vett igénybe"!!


Amúgy a menyasszonyod lehetséges, hogy feléd eljátssza, hogy kettőig sem tud számolni,

a másik pasassal meg állandóan flörtöl, ha nem látod.

2015. jan. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Utolsó! Akkor ezek szerint te b.u.zi vagy??? Már csak abból indulok ki hogy nem bízol a nőkben...

Linkeld már azt a "hivatalos"-nak vélt statisztikád!

2015. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 Cöhh... válasza:
Hm... Én a lány helyében kimarnám a "nyomuló" szemét. Viszont ha ő nem mer ilyet tenni, célszerű megvédeni a lányt. Először a szép szóval próbálkozz szerintem, aztán a 8 napnál hamarabb gyógyulóval, aztán a rendőröknél. Végtére is, minden szarból ki lehet mászni. :)
2015. jan. 31. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
5%

19:43

"Akkor ezek szerint te b.u.zi vagy??? Már csak abból indulok ki hogy nem bízol a nőkben..."


Ha szerinted annak, hogy valaki nem bízik, annak a b.u.z.i az ellentéte,

akkor te egy igazi idióta vagy!!!

2015. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!