Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek összeverjem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek összeverjem a fejét, vagy elötte elbeszélgessek vele? Nyomul a mennyasszonyomra és nem áll le. Nem ért a szép szóból!

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy a mennyasszonyomra nyomul egy idiota,annak tudatában,hogy tudja hogy vagyok neki.Mennyasszonyom tudtára adta,hogy nem akar tőle semmit.De nem igazán ért belőle,nem vagyok verekedős fajta,de már kezd betelni a pohár.Szóval már azon vagyok,hogy felkeresem,de nagyon megverem.Úgy érzem más nem használ az ilyen majomnak,mint egy jó kiadós verés.Vélemény?
2015. jan. 30. 14:11
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet szüntetni a kapcsolatot, csak akarni kell. Levegőnek kell nézni. Amennyiben hozzáér egy ujjal is, meg lehet fenyegetni, de megverni hiba lenne. Ő jogilag nem tett semmi rosszat, ha elvered, feljelenthet, ez a valóság. Te kerülhetsz bajba!
2015. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
19%
Csodálkozom a válaszokon, a fizikai erőszakot pontosan ilyen esetekre találták fel, kíváncsi vagyok a válaszadóknak hogy állna a szája, ha hasonló helyzetbe kerülnének.
2015. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
91%
A fizikai erőszakot a primitív, ostoba és (ön)bizalomhiányos emberek találták fel önmaguknak. A helyzethez semmi köze.
2015. jan. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
96%
Vedd feleségül és akkor majd le fog állni! A mennyasszonyod meg folyamatosan adja a tudtára , hogy nem akar semmit. Erőszakot én sem ajánlanám mert könnyen elfajulnak a dolgok meg neked úgysem hinné el. Meg mi van ha erősebb?
2015. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
88%

Először is: "menyasszony"

Másodszor: "Max én tudom elintézni a dolgot,vagy a számmal,vagy ha az sem használ,akkor a testi erőmmel."


A száddal??? lesz..pod, vagy mi?


Harmadszor: és mit csinálsz, ha megütöd, és a nyomulós majom fog téged nagyon megverni??? az jogos védelem lesz...

2015. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
97%
Sms: szamletiltas.
2015. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
82%
És a menyasszonyod hogy kezeli a helyzetet? Lepattintja vagy hagyja hogy nyomuljon? Hmm... ?
2015. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
96%
A menyasszonyod hogyan adta tudtára, hogy nem akar tőle semmit? Lehet, hogy nem volt eléggé határozott. Csak ő tudja leállítani a pasit.
2015. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim válasza:
Ha nem gátol a mindennapi életben, nem kell erőszak. Ha fizikálisan nincs veszélyben a kedvesed, akkor tud ő vigyázni magára. Beszélgess el vele te és feleséged komolyabban. Ha nem hat, akkor ráérsz a következő feljelenteni. Ha ez sem működik, akkor jön az orosz módszer. :)Becsalogatjátok, becsavarjátok szőnyegbe, jól agyonrugdossátok, be a csomagtartóba, ki a pusztára, tanuk nélkül hajnalban egy szál ingben.
2015. jan. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
97%

Nem a te dolgod kezelni a helyzetet, hanem a mennyasszonyodnak.


A verekedes prmitivseg, raadasul elegge keteselyes, mert ha nem vagy tapasztalt verekedo, a masik meg igen, akkor konnyen kiutve talalod magad. Soha nem tudhatod hogy kivel allsz szemben, mondom ezt neked aktiv thaiboxoskent.


Hozzank jarnak olyan sracok az edzesre, akikbol soha nem nezned ki hogy ha akarja siman lerugja a fejed es meg latni sem fogod a labat. Szoval ezzel ovatosan.

Masreszt ha sikeresen kiutod, elesik, beveri a fejet az aszfaltba, kap egy koponyatorest es meghal (gyakran tortenik ilyen is) akkor meg mesz a sittre. Csak a filmekben csepelik egymast percekig puszta okollel.

2015. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!