Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg fogom bánni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
Baj ha 16 eves neki adtam a.szuzessegem egy 23 eves fiunak? Akibe szerelmes vagyok..es a szuleim nem tudnak rolunk. Tehat mindezt titokban..szerelmes vagyok, es kivantam is ot. Nem kerek a negativ kommentekbol.
2015. jan. 30. 20:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Tudom miről van szó, 17 elmúltam már, a barátom 24. Tudomásul kell venned, hogy ő egy felnőtt férfi,aki egy jó ideje úgy használja ki az idejét, ahogy akarja ( nem úgy mint mi) és saját döntései vannak. Teljesen más, mint a mostani 17-18 éves fiúk. Gondolj bele, hogy ha neked kéne beszámolnod neki minden lépésedről, az téged mennyire zavarna?
2015. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Az baro a 17 evesen 7.-es vagy.😁 hat neha o is kerdezi..pl mondtam h mamanal vagyok. O meg irta hogy minek. Mondtam hogy itt a rokonsag es meg akkor is irta hogy minek. Ezert nem ertem amugy..
2015. jan. 30. 20:50
 13/21 A kérdező kommentje:
Jaj bocsi mar ertem ezt a 7- es dolgot.😁😁 bocsi
2015. jan. 30. 20:51
 14/21 anonim ***** válasza:
Lepontozhatsz, de nem jósolok hosszú jövőt nektek... a srác nem a leírtak alapján nem egy agytröszt, te meg elég éretlen vagy.
2015. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem pontozlak le:) mert lehet, hogy igazad van..neha enis igy erzem. De meg eleg friss a dolog tehat..
2015. jan. 30. 21:07
 16/21 anonim ***** válasza:
Szurkolok nektek, szerintem mondjátok majd el egymásnak, hogy mit nem kéne csinálni (pl. Írtad hogy durcizol meg flegmázol, állandóan "számonkéred", ilyesnire gondolok.)
2015. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Koszi, aranyos vagy :)
2015. jan. 30. 21:10
 18/21 anonim ***** válasza:
Barátaid (nem haver!) mit szólnak? Vagy olyan friss nem tudtad velük megosztani?
2015. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem nagyon merem. Nehogy ki tudodjon anyaek elott. A nagymamam, a sogorom, es a noverem tudnak rola.azt mondja nem hozzam valo, es hogy minnel elobb mondjam el anyanak, mert rosszul jarok, de en meg varni szeretnek. Lehet hogy nem mukodik koztunk a dolog..es akkor potyara elem bele magam.stb :)
2015. jan. 30. 21:25
 20/21 anonim ***** válasza:

Kicsilány rendben ugy érzed szerelmes vagy, de fejest ugrani ...

Te is érzed, hogy esélye van annak, hogy nem lesz hosszú életű. Legalább is bizonytalan vagy.

Hát remélem nem jössz ki rosszul belőle!

2015. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!