Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan bontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan bontotta fel a párom az eljegyzésünket?

Figyelt kérdés
Már az esküvőnket terveztem, de egyik pillanatról a másikra romba dőlt minden. Azt mondta, hogy mivel ennyire meghíztam, már nem tudja velem elképzelni az életét. Ezt érdemeltem néhány tíz kiló miatt a cél előtt?

2015. jan. 31. 21:42
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

"Majd az esküvő után"...persze akkor se adtad volna le. Szegény pasi, valahol megértem, mert ha megismert mondjuk 60 kilósan és lett belőled 80-90 és nincs rá elfogadható ok (pl egészségügyi), akkor bizony elég sokkoló a dolog, meg azért biztos jobban örült volna neki, ha a vékonyabb énedhez mehet hozzá és nem egy bálnához.

Magadnak kéne feltenni a kérdéseket, hogy mégis hogyan jutottál ide?

A másik, hogy mennyi ideje jártatok jegyben?


Aztán az is elég hülye felfogás, hogy a házasság egy cél. Megházasodsz és mi lesz? Változik valami? Max a neved. A házasságot táplálni kell, szerintem melósabb fenntartani egy házasságot, mint egy kapcsolatot. Sok embernek bele is törik a bicskája, mert leül, kihűl, vagy csak annyira akarta az esküvőt, hogy nem a megfelelő emberhez ment hozzá.


Persze lehet más is a dolgok mögött és a súlyod csak egy indok volt, ezt nem tudhatjuk. Mindenesetre a pasi idejében kapcsolt, hogy valami nem ok és mondjuk nem a házasság után, netán terhesen hagyott el.

2015. jan. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Simán érdemelheted ezt. Hogy te így elhanyagolod magad, eltunyulsz, és belesüppedsz az egészségtelenségbe, az a te dolgod, de ő miért köteles így is összekötni az életét valaki olyannal, aki esetleg most olyan oldalát mutatja, ami neki nem tetszik? Külsőleg és belsőleg is lehetnek elvárásai, amiknek már nem felelsz meg. Miért ne léphetne ki? Ahogy ő is mondta, már nem az a nő vagy, akit eljegyzett, megváltoztál, nem feltétlenül csak testileg.
2015. jan. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Pár tíz kilóval nyilvánvalóan nem csak a súlyod változott, ez már változás az életmódodban is. Nyilván olyan irányú, hogy azzal ő nem tud mit kezdeni. Érthető, szerintem.
2015. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%

Több dolog miatt szakíthatott veled, az egyik, hogy valószínűleg minden más területen is ilyen beleszarós, vagy, mackóban járkálsz otthon, nem sminkelsz, egyáltalán nem adsz magadra és a kötelező minimumnál nem adsz többet se a munkahelyeden, se otthon. A másik ok, hogy az esküvőt célnak tekinted. Már miért lenne cél? Azt gondolod, hogy akkor révbe értél? Azt gondolod, akkor lefogytál volna? Senki nem hisz a mesékben... aki az esküvője előtt fel tud szedni ennyit, az utána csak még 30at fog felszedni.

A súly nagyon sokszor csak egy tünet, amikor orvosilag nem indokolt, akkor elég erősen mutatja egy ember jellemét. Lehet szépíteni, de a magukat elhanyagoló, langyos, így is jó, semmiért tenni nem tudó, gyenge jellemű emberek képesek így felszedni kilókat.

Ülő munkát végzek napi 10-12 órában és eszek minden szart. Hogyan sikerült ennyit felszedned? Ennyire azt hitted, hogy "így is oké minden"? Komolyan nem volt egy olyan pont az első 5 kiló után, hogy megállj és azt mond magadnak, hogy "hoppá, itt valami nagyon nem stimmel"?????

(Le lehet pontozni, de aki így elhagyja magát és az életét, annak ilyen pofonokra és kiosztásokra van szüksége, nem a kicsi lelke ápolgatására.)

2015. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
21%

1.kamu kérdés..kedves idióták.

2.nem a kilók miatt hagyná el..hirtelen..hiszen láthatta eddig is mivé válsz.

2015. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

NÉHÁNY TÍZ KILÓ?! BA +!

"Tehát megkaptad a gyűrűt innentől kezdve lehet zabálni mint egy disznó, hiszen téged így kell szeretni ahogy vagyok, meg különben is a hercegnőknek mindent lehet."

Örülj, hogy nem adott el Pakisztánba!

2015. febr. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Az esetleg nem jutott eszébe, hogy mielőtt felbontja az eljegyzést, talán megkér, hogy fogyj le?
2015. ápr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!