Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal, vagy tenyleg a hideg, munka miatt nem jön el?

Figyelt kérdés
az igaz, h mára nem beszéltük meg, de mindig ugy szoktuk, h ha a baratom d.e. dolgozik, akkor d.u. eljon. erre ma ir, h nem bir jönni, mert kifaradt munkan, és holnap megint d.e. dolgozik. erre irom, h ok, de mondjuk azért, 7 tol, kb. 10 ig eljöhetne, de irta, h őszintén mondva, nincs kedve bicajozni. bicivel jar hozzam, meg a legrosszabb idoben is. sajnos, nem olyan jol fizeto az állása, h mindig legyen neki taxira, gondolom, most sincs. én meg voltam fodrásznál, holnapra se kell semmit tanulni, gondoltam eljon, és egyutt lehetunk, meg stb. erre bevagja, h nem. tudom, h akár megértő is lehetnék, csak hát a féltékenység. :S nála nem lehetünk, mert 1 szobaban van az anyukajaval. 2 éve jarunk amugy. 19, l
2010. febr. 9. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínüleg kimerült lehet szerintem az nem lehet probléma h amíg rossz idő van hanyagoljátok kicsit egymást.. hisz utána meg sokkal jobban fogjátok kívánni egymást
2010. febr. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szó sincs megcsalásról. Lehetnél egy kicsit több tekintettel a barátodra. Lehet, hogy neked nem volt semmi dolgod ma, de ő elfáradt, és nincs kedve ebben az időben biciklizni. Ez van, majd találkoztok legközelebb. Ne akard "birtokolni". Van szabad akarata. Annak meg semmi értelme, hogy elmegy, és majdnem elalszik. Mellesleg, neked lenne kedved este tízkor, a -5°C-ban biciklizni?
2010. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ja, elég rossz lehet ebben az időben biciklizni. mi a multkor autoval is megcsusztunk, nem h biciklivel. csak mindig pipa vok ilyenkor. :S
2010. febr. 9. 17:03
 4/8 A kérdező kommentje:
ja, erről van szó. meg is értem. amugy raktaros. eleg rossz lehet egesz nap olyan nehez zsakokat, meg stb. cipelgetni.
2010. febr. 9. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Wazz ez nem semmi, mintha magaról olvasnék csak tizenpár évvel korábban, én is bringával jártam az asszonyhoz ha esett ha fujt, és raktáros is vagyok. Kicsi a világ na. 33/f
2010. febr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
tényleg? és mi a válasz a kérdésre? :)
2010. febr. 10. 15:20
 7/8 anonim ***** válasza:
A válasz a kérdésre! Lehet nem csal meg, csak csökkent a lelkesedése, és olyankor már ha egy kicsit lustább az ember már nem is ül fel arra a kerékpárra.
2010. febr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem sokszor fordult elő. ma is nagy volt a hó, és eljött :) de hat mindent megkap tolem. :S csak a bizalmat nem. :S
2010. febr. 10. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!