Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én kezelem rosszul a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én kezelem rosszul a kapcsolatunkat vagy valóban velem van a gond?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, aki az utóbbi időben megváltozott. Minden második szava f....sz meg g...i meg hasonló. Régen nem beszélt ennyire csúnyán, és egyéb trágár, undorító, elviselhetetlen viselkedést tanúsít. Cigizik, a barátnőit azzal vicceli meg hogy neki löki az ajtónak meg stb. és mikor együtt megyünk az utcán akkor is szinte tűrhetetlenül viselkedik. Mikor rászólok abba hadja, de a múltkor le ültem vele komolyan elbeszélgetni erről. Meg igérte hogy nem cigizik többet és változni fog, de kb. két nap múlva folytatta ezt a viselkedést. Most, hogy megint számonkértem rajta a fejemhez vágta hogy meg akarom.változtatni, meg hogy ha nem fogadom el úgy ahogy van nem is szeretem meg stb. Mondtam neki hogy én csak a jót akarom neki de nem érti meg. Irritálnak az olyan emberek ahogy ő viselkedik az utóbbi időben, és az az igazság hogy kezdek ki szeretni belőle. kb. 5-6 hónapja van jelen nálla ez a viselkedés. Szerintetek nekem van igazam, vagy inkább nekem kellene őt meg érteni? Én csak a rossz szokásairól akarom le szoktatni.
2015. febr. 6. 20:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Adj neki ultimátumot! Mondd meg, hogy XY idôpontig szedje össze magát, te mellette állsz, de ha addig nem tesz semmit, nem változik a viselkedése, szakítasz vele.

Mondjuk a cigi elég erôs függôséget okoz, arról nehezen fog leszokni.

2015. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!