Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kezdenétek ismerkedést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek ismerkedést, egy olyan nővel akinek csak kevés barátja van, és nagyon ritkán jár szórakozni?

Figyelt kérdés
lehetőleg ne tinik reagáljanak értelmetlenségeket, mert a nő 27 éves
2015. febr. 8. 22:37
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
az érdeklődést úgy értem, hogy én művészeti érdeklődésű vagyok, a lány ismerőseim viszont diszkókba szeretnek járni, ahol én nem érzem jól magam, ismerkedni meg igy nem is tudok sem férfiakkal, lányokkal meg mégis hogy...sosem volt sok barátnőm...
2015. febr. 8. 22:58
 12/26 anonim ***** válasza:

Nem kell velük foglalkozni, ne te érezd magad szarul azért, mert ennyi alapján elkönyvelnek valamilyennek. Nekem például sokkal fontosabb, hogy valaki le tudja foglalni önmagát, és ne vesszen el egyedül. Ha pedig művészeti beállítottságú vagy, az sokkal érdekesebb, viszont tény, hogy nehezebb ilyen érdeklődésű társat találni, de ez nálunk is így van.

Ebben a korban már nem mindig érnek rá a barátok, nem lehet ezért hibáztatni embereket. Ráadásul barátokat szeretni meg még nehezebb...

2015. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
*szerezni
2015. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Igen, én megégettem már magam barátok terén eléggé....és amúgy is rögtön megérzem ki milyen, nekem nem megy a jópofizás áskálódó, rosszindulatú lányokkal.

Volt két fontos ember, (nő) az életemben mindkettőben nagyot csalódtam, nem tehetek róla h nincsennek, valahol azt érzem hogy nem is akarom azt érezni hogy többet adok bele a dologba barátság terén és mást kapok vissza...

2015. febr. 8. 23:09
 15/26 anonim ***** válasza:
Az meg a másik dolog, hogy a női barátságok legnagyobb része sosem olyan erős, mint a fiúknál. Nem tudom ez pontosan miért van, de én így figyeltem meg. Esetleg az érdeklődésednek megfelelő fórumokon nem próbáltál ismerkedni? Tudom, neten nem valami jó, de utolsó mentsvárként meg lehet próbálni.
2015. febr. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
de néztem annó, de ott nemigazán tudtam
2015. febr. 8. 23:18
 17/26 anonim ***** válasza:
én is sokban hasonlítok rád, nem szoktam buliba járni és kevés barátom van mert engem a zongora és a csillagászat érdekel legjobban, ami valljuk be, nem túl népszerű. egyébként én kezdenék ismerkedni egy ilyen lánnyal is ha megértjük egymást. 28/F
2015. febr. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
honnést vagy te jány? melyik megyébül való vagyol?
2015. febr. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Budapest
2015. febr. 9. 01:06
 20/26 anonim ***** válasza:
hát az aztán csudaklassz város ám, voltam ám ott egyetemütt, és nekem nagyon bejönni város, bár levegőtől megfulladni, de amúgy jó lenni :)
2015. febr. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!