Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kezdenétek ismerkedést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kezdenétek ismerkedést, egy olyan nővel akinek csak kevés barátja van, és nagyon ritkán jár szórakozni?

Figyelt kérdés
lehetőleg ne tinik reagáljanak értelmetlenségeket, mert a nő 27 éves
2015. febr. 8. 22:37
1 2 3
 21/26 LazyJones ***** válasza:

Ez kicsit ördögi kör. A hozzád hasonló emberek (nemtől függetlenül) valószínűleg pont ugyanebben a cipőben járnak, és 30 körül már kevés az olyan pont, ahol belefuthatsz hasonlóakba. Próbálj nyitni, kockáztatni, ne várj senkitől semmit, csak éld meg pozitívan azt a kevés jót, amit nyerhetsz egy-egy ilyen ismeretségből. A legtöbb barátom gyökeresen eltér tőlem, de elég normálisak vagyunk mindannyian már ahhoz, hogy ez ne okozzon problémát, vagy akadályt. Elfogadtuk, hogy mások vagyunk, ők bulizni járnak, én itthon ücsörgök.


33F

2015. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

De hogy nyissak?

Am kullemre kb 22-23 nak nezek ki.

Akik erdeklodnek vagy nm vonzanak v a legtobb szexet akar csak....nm itt masik oldalon

2015. febr. 9. 11:58
 23/26 LazyJones ***** válasza:
Lehet, hogy hülyeségnek tűnik, de ne nőként, hanem emberként ismerkedj. Beszélgess fórumokon, levelezz emberekkel, keress olyan oldalakat, amik az érdeklődéseddel kapcsolatban állnak, szólj hozzá ott beszélgetésekhez, vess fel témákat. Amíg egy nick elfedi, hogy pontosan ki, vagy milyen vagy, addig csak a gondolataid fognak számítani; aztán ki tudja, később mi lesz belőle?
2015. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
De en nm talalok olyan forumokat
2015. febr. 9. 12:26
 25/26 anonim ***** válasza:
ismerkedjél egy rakat helyen, itt is vannak jó arcok, itt vagyok én is, néha tudok jófej lenni, meg rajtam kívül sztem még sokan, nem igaz, h ennyire nem tudsz találni senkit, van egy rakat olyan oldal, amikor ki se kell mozdulnod a szobádból, és megismerhetsz egy rakat embert.
2015. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Ha gondolod nekem írhatsz, 22 éves lány vagyok, én is úgy vagyok vele, mint Te.
2015. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!