Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira nagy a rendetlenség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira nagy a rendetlenség a barátnomnél, már nembírtam szó nélkul. Utaltam már rá, tapintatosan, nemvolt változás, de most nagyon egyenes voltam. Nagyon megsértodott, attol tartok túl beléptem a magánszférájába. Mit tegyek? Nagyon szeretem.30F/28L

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 07:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

azért nehogy már finomkodni kelljen egy 28éves nővel..

elég igénytelen nő létére!

ráadásul már nem kislány..

és, ha ez nem zavarja, akkor... szóba sem állnék vele.

2015. febr. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Zoloticska ***** válasza:
Hosszútávon nem fogsz tudni vele együtt élni. Aki 28 éves korában ilyen az már így is marad. Elmúlik a rózsaszín köd és utálni fogsz minden pillanatot amit a barátnődnél kell töltened. Saját életedet teszed tönkre és keseríted meg, ha ez a nő mellett maradsz. saját igényszinted szerinti partnert válassz és boldog életed lesz. Lépj tovább!!
2015. febr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Minderre azt uzente ha problémám van vele,akkor így jártam.De láttam h csak keménykedik,ismerem,majd el sulyedt szégyenében,bár azzal támadott vissza h csak a hibákat keresem benne.Tényleg nincs vele egyébb komoly bajom,de ez már rég nagyon zavar éngem.O is bármikor betoppant spontán nálam és soha nemvolt ilyen fogattatásban része,amiben nekem sajnos általában mindig.Szeretem meg minden,de attol tartok ha ez így marad akkor kifogok ábrándulni belole.Biztos vannak srácok kiket ez nemzavar,de éngem igen és fog is ha így marad.Volt már pár barátnom,de még ilyet nemláttam sehol és igen elvégre nem 18 éves hanem 28 és lassan 29 :(
2015. febr. 9. 11:04
 14/15 anonim ***** válasza:

Elsőre úgy olvastam, hogy a srácnál van rendetlenség.

Az semmiképp nem normális, ha egy felnőtt nő ilyen koszban él. Segíts neki kitakarítani, hátha utána jobban megy neki a dolog. De abba azért gondolj bele, hogy ha esetleg együtt fogtok élni, akkor is ez lesz majd.

2015. febr. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Zoloticska ***** válasza:
Látom még mindig nem érted!! Ez egy komoly ok a szakításra, mert így nem lehet egy életen át együtt élni. Változásban ne bízz, mert 23 éves korig rögzülnek a szokások. Az lenne becsületes, hogy szakítanál, hogy feleslegesen ne raboljátok egymás idejét. Mert így egyre kevesebb időtök lesz az igazi megtalálására.
2015. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!