Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól csinálta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csinálta a pasim hogy elfutott? Nem férfiatlan dolog ez kicsit?

Figyelt kérdés

Buliból jöttünk haza szombaton és három pasi belénk között. Erre fogta magát a pasim és elsprintelt. Nagyon jól fut, mivel atletizál. Én meg ott maradtam egyedül. Nem bántottan inkább csak beszólogattak, simogattak stb, de elmentek aztán. Megkérdeztem utána a pasim, hogy mi volt ez, annyit mondott, hogy nem akart bajba kerülni igazán megérthetném.

Nem férfiatlan kicsit ez a magatartás. Ti mit csinálnátok helyembe?


2015. febr. 16. 17:00
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Te lány vagy? Tetszett ahogy simizik a segged? Miket mondtak pontosan?
2015. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a pasid, max. a csajod.
2015. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én úgy érzem, hogy igencsak csalódnék a páromban egy ilyen jelenet után. Akárhogy is nézzük, nem őskor, igazad van ebben, viszont továbbra is, gyenge nőként (mert igen, elismerem, az vagyok) nem tudnám megvédeni magam (fizikailag, a sikítozás, karmolás-harapás, egyebek nem biztos, hogy eredményes) több férfivel szemben. Míg azért egy pasi az én oldalamon máris többet tud tenni.


Az egy dolog, hogy nem történt semmi, de ezt akkor a párod nem tudhatta, amikor elszaladt. Engem ez zavarna leginkább. Megerőszakolhattak volna, megverhettek volna, elrabolnak, eladják a szerveid, bármi történhetett volna. Tudom, átlagos felfogás ez a "velem ilyen nem történhet meg" érzés, de sajnos igen, megtörténhet. Főleg, ha nem áll ki melletted senki. Nem véletlenül mondják, hogy éjszaka ne mászkálj egyedül az utcán. Bár ilyen társsal nem sokra mész, az tény.


Én szerintem szakítanék. Mert a jelek szerint akkor félreismertem volna (gyáva, önző alakokkal nem kezdek), és eléggé csalódtam volna benne ezek után ahhoz, hogy a szerelem is teljesen elmúljon iránta.


És mi, legközelebb ha mondjuk fegyveres rabló támad nektek, inkább odalöki az újszülött gyereketeket neki, csak ne bántsa őt? Az ilyen az nem férfi. Szerintem.

2015. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
#23, Végre egy lány is megmondja a tutit!
2015. febr. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Az lehet hogy nem az őskorban vagyunk, de azért kérlek...

Mi lett volna akkor ha nem csak fogdosnak meg beszólogatnak hanem mondjuk mind a 3 végigmegy rajtad? Akkor is így védenéd a ,,barátod''?

Jó lenne ha megkeresné a tökét valahol ilyen helyzetben. A felső combja között kéne lennie.

2015. febr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy kitaláció a kérdés?

Ha ez igaz akkor a pasi egy balfax

2015. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudod milyen az mikor megerőszakolnak? Hidd el, ha megették volna veled mindhárman, akkor most látni se bírnád a barátod. Csak gondolj bele. Ha szeretek valakit igazán, akkor sosem hagynám ott ilyen helyzetbe, igaz én lány vagyok, de még barátnőimmel se tudnám ezt megtenni, nem hogy a barátomat így cserben hagyni....jóég...de a válaszaidból ítélve megérdemlitek egymást.
2015. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Úgy írom ezt a valaszt hogy evekig küzdősportoltam


Köteles kiallni a baratnőjéért de 3 ember ellen ez csak gesztus. Abban remenykedhet hogy nem gondoljak komolyan

DE az viszont teny hogyha a 3 manusz verekedni akart volna akkor egy perc alatt szetverik főleg ha ilyen kistermetű. Aztan ugyanugy megerőszakoljak a csajt.

Szoval csajok azert ne varjatok csodakat a pasitoktol.

2015. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nem azt várjuk el a pasinktól, hogy ha 10 kigyúrt 2x2-es szekrény nekitámad, akkor fél karral abálja szét mind. Csak azt várjuk el, hogy egy ilyen (nem is kicsit) veszélyes helyzetben (is) lehessen rá számítani, hogy nem hagy magunkra, mintha egyáltalán nem érdekelné, mégis mi történik velünk.


Amit mond a pasi, hogy "igazán megérthetnéd, hogy nem akart bajba kerülni", arra meg én is simán mondhatnám, hogy "igazán megérthetnéd, hogy nem akarom, hogy megerőszakoljanak". Az elven van a hangsúly. Normális férfi nem szalad el, miközben azt látja, hogy a barátnőjét molesztálják.


23as vagyok.

2015. febr. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 opened paradise ***** válasza:

Én ilyenkor inkább odasúgom,hogy fusson,addig feltartom őket.

Hiába nem vagyok egy David Carradine,van gerincem és egy ilyen után nem tudnék tükörbe nézni.

Ez nem gyávaság volt,hanem szánalmas.

2015. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!