Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jól csinálta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csinálta a pasim hogy elfutott? Nem férfiatlan dolog ez kicsit?

Figyelt kérdés

Buliból jöttünk haza szombaton és három pasi belénk között. Erre fogta magát a pasim és elsprintelt. Nagyon jól fut, mivel atletizál. Én meg ott maradtam egyedül. Nem bántottan inkább csak beszólogattak, simogattak stb, de elmentek aztán. Megkérdeztem utána a pasim, hogy mi volt ez, annyit mondott, hogy nem akart bajba kerülni igazán megérthetném.

Nem férfiatlan kicsit ez a magatartás. Ti mit csinálnátok helyembe?


2015. febr. 16. 17:00
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
0%
Én is elfutnék, teljesen megértem a pasid 3 emberrel nem lehet mit csinálni
2015. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy nem lehet mit csinálni... Meg kell várni a megfelelő pillanatot és mogyitörő, hidd el, amire észbekapnak már rég késő :D De ez gáz viselkedés. Inkább verjenek szét, de akkor is megvédem a barátnőmet.
2015. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
27%
Sok szájkaratehős. Itt azt mondjátok hogy inkább megveretnétek magatok, de ha élesben három gorilla kést rántana, ti is szaladnátok. Vagy még lehet segítenétek is lefogni a lányt.
2015. febr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Én kibsznám, mert kvázi tálcán kínált a gyökereknek.


És annyit válaszolnék rá: én megértem, hogy nem akartál bajba kerülni, te pedig értsd meg, hogy ezért elhagylak. Az más kérdés, hogy ezek után az életben nem tudnék rá férfiként tekinteni.


Engem is volt, hogy egy pasek molesztált, a barátom mégis megvédett - pedig másfél fejjel alacsonyabb volt nála.

2015. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
2015. márc. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Hát nem a legjobb megoldást választotta!

A férfi feladata nem az hogy megölesse magát 3 agyament barommal, de nem is jó döntés hogy Téged otthagy "prédának"! Ha mindketten jól futtok, és ezek a barmok eléggé ittasak hogy ne fussanak utánatok, akkor az helyesebb lett volna! De az férfiatlanabb dolog, hogy 3-an rátámadnak egy férfire + egy nőre!

2016. febr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!