Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ez teljesen komoly?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez teljesen komoly? Ilyen nőkhöz vonzódni?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy tévedés, hogy a férfiaknak nem számít a belső. De, amióta teljesen mást tapasztalok... Hát, tisztelet a kivételnek, ha van, de ti tényleg csak a fa-- után mentek. Van egy ismerősöm, aki konkrétan egy önimádó és szexmániás lányba szinte szerelmes. Az égvilágon semmiről nem lehet vele beszélgetni, tehát, mint társaság egy nulla a csaj és mégis. Mégis mi az, ami megfog bennük? Persze, fontos a külső, de ennyire?

2015. febr. 18. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szexmániás - ezzel mindent meg is magyaráztál! :D
2015. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ti meg a nunitok után.
2015. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát, én biztos, hogy nem. Ki van zárva, hogy egy pasit én csak a külseje alapján ítéljek meg.
2015. febr. 18. 18:15
 4/19 anonim ***** válasza:
Ja, egy srác miatt egy kalap alá rakod az összeset? Igaz, nekem is van egy lány ismerősöm, aki elég nagy ri banc, vagyis akkor az összes csaj az? Te is?
2015. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szóval te 1 esetből vonod le az általad vélt igazságot?
2015. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mondom tisztelet a kivételnek. De! Én még olyannal nem találkoztam.
2015. febr. 18. 18:16
 7/19 Költőnő? ***** válasza:
A fiúk esetleg. A férfiak nem.
2015. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A csaj dekoratív, és szexmániás, én meg szeretem a szépet, és szeretek szexelni. Hát mi kell még?
2015. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 RRR ***** válasza:
válts ismeretségi kört
2015. febr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Költözzek el a bolygóról? :D
2015. febr. 18. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!