Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ez teljesen komoly?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ez teljesen komoly? Ilyen nőkhöz vonzódni?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem, hogy tévedés, hogy a férfiaknak nem számít a belső. De, amióta teljesen mást tapasztalok... Hát, tisztelet a kivételnek, ha van, de ti tényleg csak a fa-- után mentek. Van egy ismerősöm, aki konkrétan egy önimádó és szexmániás lányba szinte szerelmes. Az égvilágon semmiről nem lehet vele beszélgetni, tehát, mint társaság egy nulla a csaj és mégis. Mégis mi az, ami megfog bennük? Persze, fontos a külső, de ennyire?

2015. febr. 18. 18:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én az idegen lányoknál mindig először a külsőt nézem meg (ami normális azt hiszem,hacsak nem legilimentor valaki - igen,HP-s kifejezéssel írtam le a gondolatolvasást). Ahhoz megyek oda,aki tetszik. Az önimádó és szexmániás lányokat meg sokan leszólják,de én szerintem jó,hogy nem mindenki "jókislány"..
2015. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Van egy ismerősöm aki"

"EGY"


Gondolom ha te egy ember alapjan eliteled a ferfiakat nincs problemad azzal sem ha szerintem egy buta r.b.nc vagy mert az egyik nőismerősöm is ilyen.

2015. febr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Másoknál is ezt tapasztalom, ezt is leírtam, de semmi baj, ugye, f...fej? :D
2015. febr. 18. 18:22
 14/19 anonim ***** válasza:

Több buta ribi is letezik szinten


Egyebkent innen lathatod hogy semmi ertelme a kerdesednek. Te mindenkit elítelhetsz de ha fordul a felallas akkor persze mocskolodason kívül mast nem tudsz ellene felhozni.

2015. febr. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Mert nem hagytam magam? Kristálytisztán leírtam, hogy senkinél nem tapasztaltam még mást. Ok, naná, hogy számít a külső, de úgy veszem észre, hogy csak a fontos, lehet amúgy debil is a csaj.
2015. febr. 18. 18:33
 16/19 anonim ***** válasza:

Nana!

Nem azt irtad hogy "senkinel se tapasztaltam mast" hanem hogy "egy ismerősöm". Aztan meg azt hogy "többeknel".


Azt meg vegkepp nem ertem miert vetted ellened iranyulo tamadasnak hogy buta ribinek tartok minden nőt,ha te ezt megenggeded magadnak ugyanezt a ferfiakkal. Tudod,amilyen az adjonisten..


Olyat meg ne állits hogy a nőknek nem szamit a külső. Eleg sok bantalmazott nő van aki a pofonok ellenere "szereti" a parjat..es szerinted a belsejet stereti az ilyen allatnak?


Amugy ez az utolso kommemtem mivel eddig se ertetted meg amit elpofaztam,csakis a sajat altalanosito,feminista baronsagaidhoz ragaszkodsz,ilyen szinten pedig nem kívanok tarsalogni.

2015. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Költőnő? ***** válasza:
De furcsa h én nem csak ezt tapasztalom.... Akkor biztos más bolygón élek.
2015. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te valami különleges helyen élhetsz ahol csak ezt tapasztalod,.
2015. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Ha azt hiszed, hogy a bántalmazott nők a párjuk külseje miatt van még kapcsolatban és, azért tűr, akkor nagyon tájékozatlan vagy. Az ilyen kapcsolatoknál a férfi a hatalmával él vissza és, azzal, hogy a nő vagy anyagilag, vagy érzelmileg függ tőle.
2015. febr. 18. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!