Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tette ezt velem?

Figyelt kérdés

Egyik nap még minden tökéletes volt, azt mondta szeret és csak velem akar lenni...másnap felhívott, azt mondta rájött hogy nem szerelmes és hagyjuk az egészet.Nekem most nagyon fáj, miért kellett úgy rám néznie és szerelmes dolgokat mondania ha másnap elhagyott?

20F


2015. febr. 22. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Nők...
2015. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A dolgok nincsenek kőbe vésve. És nem ugyanazt a napot éljük újra és újra. Az ember érzései meg tudnak változni, jó és rossz irányba, akár nagyon hamar. Nem tudhatod hogy min megy keresztül.
2015. febr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt már én is megéltem egyszer sajnos.Szóval kitartás szardd le találsz majd olyan lányt akinél nem a frontok döntik el,hogy szeret vagy nem . :)
2015. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!